Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől száraz, piros a szemem?...

Mitől száraz, piros a szemem? Lehet a szempillaspiráltól vagy a lemosótól, vagy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Reggel kispirálozom a szempillámat és egész nap észre se veszem, egyáltalán nem irritál vagy valami, aztán direkt szemfestékre való lemosóval lemosom és utána vízzel is arcot mosok, és még utána is teljesen jó. De másnap reggel, vagy néha már egy pár óra múlva nagyon elkezd viszketni a szemem és piros lesz, meg könnyezik és nem tudom, hogy mit rontok el.

Előre is köszönöm a segítséget, mert nagyon szeretem festeni a szempillámat és nem szívesen mondanék le róla, de megvakulni se akarok



2017. dec. 25. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemfestéklemosó lesz az. Próbáld ki, hogy ha elhagyod a spirált vagy másik lemosót használsz, jobb-e a helyzet. Így könnyen kiderül a 'bűnös'.
2017. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy azt is el tudom képzelni, hogy lemosás során valahogy belekerül a szemedbe a spirál festéke, és az irritálja később a szemed (bár fura, hogy csak pár óra múlva...)
2017. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából eddig kétféle lemosót próbáltam, úgyhogy lehet hogy a spirál a rossz. Vagy tényleg valahogy rosszul mosom le
2017. dec. 25. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen sprált használsz amúgy?
2017. dec. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!