Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya száradó pattanás utáni...

Csúnya száradó pattanás utáni piros sebek eltüntetése?

Figyelt kérdés
Volt jó pár pattanás az arcomon amiket igen sajnos elkapartam... nem bírtam megállni hogy a száradni kezdő sebet ne szedjem le...száraz sebek annyira rondák az arcomon és próbálnám elfedni korrektorral akkor csak még jobban látszik... nem tudom mit tehetnék mi az ami leggyorsabban felgyorsítaná a folyamatot?? vagy puhítaná vagy nem is tudom... de ez így borzalmas :(( alig merek ki menni emberek közé.... pirosságot még úgy ahogy el tudom tüntetni... de közelről nagyon látszanak a száradó sebek... sudocrem,curiosa,aloevera? mi lenne a legjobb?

2017. márc. 17. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Pedig nem szabad. Így lesz heges az arcod meg foltos-tapasztalat. Az aloe vera jó nekem a dermazint ajánlotta a kozmetikus ami sebekre van direkt. Muszály hogy hagyd száradni mivel ez a gyógyulási folyamat utolsó fázisa, ha lekaparod max annyit érsz el hogy hetekig ott lesznek ezek a foltok és pigmentjeid meg hegeid lesznek. Próbálj meg olajokat használni meg arckrémezz smink előtt .
2017. márc. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sudocrem!
2017. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!