Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szemhéjfesték...

Melyik a legjobb szemhéjfesték paletta, ami dmben vagy rosszmannban kapható?

Figyelt kérdés
Ami pigmentált, nem porzik le, nem kenődik fel, szóval úgy ár-érték arányban jó

2017. dec. 29. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha igazán jó minőséget akarsz akkor ne ilyen palettákkal próbálkozz, azt ami a te elvárásod, a drágább márkák palettái hozzák. (Pl MAC, Urban Decay)
2017. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a dmben és a rossmannban nem fogsz találni nagyon jó palettát. A catrice,lovely,essence paletták mind porzanak.. Én a sleek palettákat ajánlanám neked,azok árban is rendben vannak és minőségben is. is. [link]
2017. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Kepzeld el elso, nem kell 20k-s palettat venni ahhoz az embernek, hogy ezek teljesuljenek. Minden markanak vannak jobb- illetve rosszabb termekei.

Kerdezo, en kremmanias velemenyek alapjan vettem a Maybelline nude palettait meg a Lovely nude makeup kitjet es nem csalodtam bennuk.

Es Makeup revolution termekeket is lehet allitolag kapni a rossmannban, bar en meg egyikben sem lattam. Ha megis lenne, akkor: makeup revolution fortune flavours the brave/flawless matte/redemption iconic 3/romantic smoked/iconic pro 2/eyes like angels/mermaids vs unicorns/give them nightmares. Nekem ezek az utolso kivetelel mind megvannak es nagyon jok ar- ertek aranyhoz kepest. De komolyan, egy bulit vagy akar egy egesz napot siman kibitt nalam. Ez a kedvenc markam ha palettakrol van szo (szemhej, konturozo). Notinorol tudod oket rendelni, ha rossmannban nem talalnal:)

2017. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Es ahogy a kettes is irja, a Sleek is jo.
2017. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom utolsó, én az általad felsoroltak majdnem mindegyikét próbáltam, és egy óra alatt szétkenődött. Mindenkinek más a jó.
2017. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sleek márkájú termékeket láttam a Müllerben, csak nem tudtam jó-e, de meg fogom nézni, köszi:)

Aki a M.A.C.-et ajánlja: Hidd el, tudom, hogy az jó. Nagy álmom egy M.A.C.es sminkkészlet. (Kinek nem?) De majd akkor fogok ott vásárolni, ha saját keresetem lesz, amiből meg is engedhetem magamnak. :)

2017. dec. 29. 13:22
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Sokat próbáltam drogériásak közük, a L'oréal (La Palette Nude Beige) és a Maybelline (The Nudes Palette és The Blushed Nudes Palette) jött be leginkább. De mind egy idő után fakult, veszített a színéből felkenve. A Lovely és Essence konkrétan eltűntek rólam (szemhéjbázissal)...


Azóta van egy Urban Decay Naked 3 Palettám, ezerszer lekörözi ezeket. Megérte az árát, soha nem hagy cserben, nap végére is ugyanúgy néz ki.

2017. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
A DM-ben a Makeup Revolution palettak
2017. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A MAC a high end smknkmárkák alja. Van annál sokkal, ezerszer jobb is, hasonló áron.
2017. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, tudnál példát mondani?

Ami jobb mint a M.A.C. de ugyanaz az árkategoria?

2018. jan. 3. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!