Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sima fülpiercinget szeretnék...

Prym kérdése:

Sima fülpiercinget szeretnék szúratni (cimpába karikát), kit ajánlotok, szerintetek ki a legjobb Budapesten?

Figyelt kérdés

Semmi extra igényem nincs, (az nem hátrány, ha nem csillagászati összegért csinálják) csak annyi, hogy ne rontsák el. Jó, rossz vélemények és tapasztalatok érdekelnek, valamint, hogy kit ajánlotok.

Köszönöm előre is!:)



2018. jan. 1. 03:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt most kb úgy írtad, mintha plasztikai sebészt keresnél.

Ki a legjobb Budapesten?........... Ne szórakozz már... Látom gőzöd sincs az egészről.

2018. jan. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azét írtam ki egy kérdést egy fórumra, mert értelemszerűen nem vagyok szakértő. Ha neked van gőzöd a témáról, akár ki is fejthetnéd a véleményedet! Köszi:)
2018. jan. 1. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyet sehol nem tudnak annyira nagyon elrontani:)

En egyebkent majdnem minden pcmet a Wonderland Tattooba szurattam egy nagyon aranyos csaj szurta csak ajanlani tudom!:)

2018. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!