Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó drogériás alapozó?

Jó drogériás alapozó?

Figyelt kérdés

Amennyire néztem a Catrice HDs alapozóját szokták ajánlani, elmentem venni, de sajnos nem passzolt egyik árnyalat se hozzám, nem valami bő a színválaszték. Tudtok esetleg ezen kívül jó drogériás alapozót zsírosodásra hajlamos bőrre? Olyat szeretnék aminek közepes-erős a fedése. Elsősorban pumpásat szeretnék, de más kiszerelésű is jó lehetőleg 3-4.000 Ft alatt.

Ha valaki tud ilyet előre is köszöm! :)



2018. jan. 7. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a catrice all matt plus alapozója vált be nagyon. Nekem is elég zsíros a bőröm, de ez nagyon szépen mattít, van, hogy púdert sem használok hozzá. Nekem elég tartós, reggel felkenem és még este is ott van. A fedése nem a legerősebb, inkább olyan közepesen erős, természeres hatást nyújt. Az árát nem tudom pontosan, de 3000 alatt van az biztos. Pumpás kiszerelésű, viszont azt nem tudom megmondani, hogy hányféle színben kapható. Ha világos bőröd van, biztos, hogy találsz megfelelőz, viszont a sötétebb árnyalatokról nem tudok nyilatkozni.

Szóval nekem tényleg nagyon bevált, többször újravettem🙂

2018. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, akkor adok ennek egy esélyt, megnéztem krémmánián is, elég bíztató :) Világos bőröm van, csak a HDs verziónál nem volt ami passzolt volna a bőröm tónusához is :/
2018. jan. 8. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A Rimmel 25 oras alapozoja is nagyon jo,nem tul matt de nem is diszkogomb hatas.
2018. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megvettem a Catrice alapozót, szerencsére ennél találtam megfelelő színt. :)


Köszi, lehet akkor majd még a Rimmelesnek is adok egy esélyt, attól függ hogy ez a mostani hogy teljesít. :D

2018. jan. 12. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!