Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez elég visszafogott de még...

Ez elég visszafogott de még izléses smink?

Figyelt kérdés

[link]

Párom kimondottan gyülöli a sminket de azt mondta minimálisan sminkelhetek. Ez még minimálisnak számít? (Neki nem tetszett )


2018. jan. 10. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira minimális, hogy nem is látszik. Biztos jobban látszana, ha tennél mellé egy sminkeletlen képet is.


Az milyen dolog, hogy a párod "megengedi" a minimális sminket? Szegénykém...


Amúgy szép vagy :-)

2018. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szerinte egy nő csak smink nélkül lehet szép
2018. jan. 10. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minimális a smink, jól is áll, de remélem nem csak azért sminkelsz így, mert a párod ezt mondta, hanem mert neked is így tetszik. :)
2018. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Kép alapján nehéz megmondani, szerintem nem minimális.
2018. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minimálisnak minimális viszont ha párom "megengedné" hogy sminkeljek, én megengedném hogy összeszedje a cuccát mielőtt kib***nám a házból.

Csak smink nélkül lehet szép egy nő... Ezt valamiért mindig azoktól hallom akik ha meglátnak smink nélkül karikás szemekkel megkérdezik "jól vagy? Fáradtnak/betegnek tűnsz" nem b+ csak ilyen az arcom a sátán kreálmánya smink nélkül

2018. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon minimális, konkrétan meg sem látszik. (Bár lehetséges, hogy csak képen nem látszik vagy a smink nélküli arcodhoz képest látszódna a különbség.) Igazából nem is értem, hogy ezen mégis mi nem tud tetszeni a párodnak...Ha neked ez így jó, így jól érzed magad, tetszel magadnak stb., akkor ez megfelelő, ez tényleg nagyon minimális. Ugyanakkor, ha te másképp sminkelnéd magad, ez nem te vagy, akkor az szerintem nem jó, ha kvázi meg akar változtatni. Én erősebben szoktam sminkelni, de még úgy is szép és ízléses, én úgy szeretem és nekem tetszik, ezért ha valaki ebbe bele akarna szólni, meg akarna változtatni, akkor én azt biztosan nem hagynám. Vagy elfogadja, hogy én ilyen vagyok, vagy kereshet mást. Egyébként osztom az előttem szóló hozzászólását, eddig én is csupa olyan embertől kaptam meg, hogy "minek sminkelsz ennyit?", "sokkal szebb lennél smink nélkül", "a smink gusztustalan" stb., akik mikor megláttak smink nélkül, akkor rögtön az volt a reakciójuk, hogy "beteg vagy?", "úristen, hogy nézel ki, jól érzed magad?", "szóljak valakinek? menj haza pihenni" stb...Úgyhogy eddigi tapasztalataim szerint ez csak akkor működik, ha valakinek smink nélkül is tökéletes a bőre; szép sötét, dús, ívelt szempillái vannak; dús, formás a szemöldöke...
2018. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Hátha ez sem tetszik neki.... Felőlem elmehetne a .....
2018. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is látszik, hogy smink van rajtad. Én csak púderezni szoktam. Alkalmakra szempillaspirált, szemceruzát és rúzst használni. De ha nekem megmondaná valaki, hogy mit csinálhatok a saját fejemmel, leszedném az övét cserébe.
2018. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a páromnak ebben az esetben megengedném, hogy takarodjon a g#cibe.

Mindezt full coverage drag queen sminkben mondanám meg neki.

2018. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9 pacsiiiiiiiiiiii :D


Amúgy te ilyen mértékben beleszólhatsz a párod megjelenésébe? Mert ha nem rossz hírem van, az ilyenek egyre jobban kontrolálni akarnak majd. Nyilván nem herélek ki minden csávót aki beleszól hogy nézzek ki, párom is szokta néha kérni hogy ne sminkeljek, na de nem úgy hogy asszony, ma nem sminkelhetsz, nem engedem ,csak megkérdezi hogy tényleg kell-e, anélkül is szép vagyok, öltözködésben meg néha már én kérem meg hogy rakjon nekem össze valamit, de azért az hogy megmondja mit szabad és mit nem, na álljon már meg a menet.

2018. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!