Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép, de...

Hogyan lehetnék szép, de egyben visszafogott ballagáson?

Figyelt kérdés

Most lesz az általános iskolai ballagásom, és érdekelne pár dolog... Ötös tanuló vagyok, és nem cicababa. Sohasem festettem magam, csak ünnepeken, illetve magassarkú sem igazán volt rajtam, műkörmöm meg aztán pláne... Viszont ez egy olyan alkalom, amire úgy gondolom, megengedhetem. Vagy rosszul gondolom?

Tudnátok tanácsot adni? Kérdések.:


-Mekkora magassarkú engedhető meg? (természetesen előtte gyakorolnám...:D)

-Valami visszafogott, természetes smink? (kép)

-Szép alkalmi frizura, vagy csak hullámos? (frufrum van)

-Nem néznének rám rossz szemmel, ha műkörmöm lenne? (RÖVID) Kérhetnék valamilyen képet az elképzelésről?

+1: Hogyan mondhatnám meg FINOMAN a meghívottaknak, hogy pénzt kérnék...? :D

Körülbelül ennyi lenne a kérdésem. Nekem vannak elképzeléseim, csak érdekelne a ti véleményetek, hogy amit kitaláltam, megállja e a helyét.



2016. márc. 14. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megengedheted! Te napod! :)


1. Akkora sarkú cipőt viselj,ami még kényelmes, mert előfordulhat, hogy jó sokat fogtok állni.


2. Csak természetesen: [link]


3. [link]


4. [link]


5.Szerintem mindenki megérti, hogy nem plüssmacit szeretnél kérni. :)

A meghívó mellé mellékelhetsz pár képet, hogy ilyesmi ajándékot szeretnél. A ceruzára erősített bankó például szerintem nagyon ötletes.

[link]

2016. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huhhh, hát nagyon szépen köszönöm, mindegyik egytől egyig tetszik! :) Ment a zöld pacsi! :)) Még írhattok!
2016. márc. 14. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy nem tűsarkú, és nem méteres sarkú magassarkúm volt, de mégis magas volt és csinos. A sminkem szempillaspirálból, valamilyen ezüstös szemhéjpúderből állt és egy halvány szájfényből. A hajam ki volt vasalva és egy tincs el volt tűzve. Csináltattam volna géllakkos körmöt, de szüleim nem engedték sajnos :/ Sok évfolyamtársam megcsináltatta szépre a körmeit ballagásra.
2016. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! :/ :) Hasznos volt, főleg a hajas..:D Egyszerű, de nagyszerű! Ment a zöld pacsi!
2016. márc. 15. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló haj ötlete nekem is tetszik, esetleg lehet csillogó hajlakkot ráfúni. A műkörmöt soknak találom, inkább legyen rajta egy átlátszó fényes lakk és kész, az a lényeg, hogy a kezed ápolt legyen. Magas sarok lehet, de ne tűsarok, olyan, ami kényelmes. Sminket a hajad, szemed színéhez válassz, de ne vidd túlzásba, szájfény és szemhéjpúder bőven elég. Lehet finom parfümöt magadra szórni. A pénzkérdésen én kiakadnék, mert ez az ünnep nem erről kell szóljon, ha megkérdezik, mit kérsz, akkor mondd, hogy rájuk bízod, te mindennek örülsz, de a pénzre utalni szerintem sértő lenne.
2016. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!