Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ebayről rendelt szemhéj...

Ebayről rendelt szemhéj paletta vagy bármilyen más sminktermék mennyire használható, milyen minőségű?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok a sminkelésben évek óta a szempillaspiráltól és rúzsoktól nem nagyon jutottam tovább, viszont elkezdett jobban érdekelni a sminkelés. Ebayen viszonylag jó áron, sok színnel láttam szemre való palettákat. Rendelt már valaki innen? megéri kísérletezni, vagy inkább ruházzak be egy drágább, márkásabbra?

2018. jan. 10. 21:56
 1/4 anonim válasza:
En mar rendeltem tobb szemhejpalettat es valamelyik szín nagyon pigmentalt belőle valamelyik szín meg megsem látszik..Szóval közepes a minőségük,de vannak nagyon jók is.
2018. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1000 féle márka van ebayen, ha jót akarsz nézz körül koreai márkák között, azok jók szoktak lenni ha eredetit veszel (az etude house márkát pl nagyon dícsérik de nem tudom van-e palettájuk, a solone is jó de az drágább) árban pedig a drogériás sminkek körül járnak
2018. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kínaiban vettem egy nagyobb palettát...ugyan olyat amit láttam ebayen.Használható,persze nem tökéletes..egy kicsit porzik és az egész napot nem fogja tökéletesen bírni,de szerintem kezdésnek és próbálkozni tökéletes lesz! :) de ha nem akarsz heteket várni,ajánlom a Lovely palettáit (nude,a sötétebbik bude és van azt hiszem valami party plettája is) egész jók.
2018. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A lovelyt lehet megpróbálom, ha sikerül valahol kapnom.
2018. jan. 13. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!