Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik rúzsozzák szájukat,...

Akik rúzsozzák szájukat, addig nem esznek, ameddig rajtuk van a rúzs? (Vagy hogy van ez? )

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Én ritkán rúzsozok, viszont alapból utálom ha valami az ajkaimon van ( mármint ételre gondolok. Ezért mindig úgy eszem és iszom hogy ne legyen rajta ételre, utánna pedig letörlöm és ajakápolót használok. Igen naponta kb 100x is képes vagyok felkenni ha az kell... Viszont ha rúzst használok - ami mondom igen ritka, akkor én nem csak úgy " ukmukfuk" felkenem és gyerünk, hanem vagy fél órát pepecselek vele. Először ajakradír, ajakápoló, kontúrceruza stb stb...és ha már ennyit pepecselek vele nincs kedvem egy sütiért összemaszatolni...akkor előtte eszem és úgy kenem fel. Magamat ismerve meg mire éhes leszek, úgy is kopik annyit a rúzs, hogy eleve igazításra szoruljon, akkor meg már úgy is mimdegy...ha meg olyan helyre megyek ahol eszek pl étterem eleve úgy készülök hogy újra tudjam magam smikelni. Meg amúgy mindig
2018. jan. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom mikor eszek előtte nem rúzsozok, ha pl evős programra megyek párommal inkább nem is rúzsozok, ha meg úgy alakul hogy eszek előtte letörlöm aztán felkenem újra.
2018. jan. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan rúzst kell venni, ami nem kenődik el egyből.

Igazából nem kell 89 szín, mert annyi úgyse áll jól mindenkinek. 3 árnyalattal megoldható, hogy minden ruhához meglegyen a megfelelő.

2018. jan. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem szoktam. És délbe, evés előtt ledörzsölöm papír zsebkendővel.
2018. jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én eszek. Ha megkopik, kijavítom kaja után. meg vagyok vele szokva, két mozdulat.
2018. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Evés közben lejön, de hihetetlen, egy nap nem csak egyszer szabad rúzsozni. Utána újra felteszed.
2018. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Te fiú vagy? Ha lány lennél nem kérdeznél ilyeneket! Ha ki vagyok rúzsozva, akkor papírszalvétával letörölöm a számat, és újra kifestem vagy nem. Minden esetre ha rendesen megcsinálom, ajakápoló,kontúr, stb. akkor elég tartós, ha nem eszem, viszont akkor változik a színe,simán felkenni nincs értelme, mert nem tartós.
2018. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
újracsinálom, 2 perc
2018. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Igazából az ivással szerintem több gond van ilyenkor de lehet vele enni ha vigyázol ra nm nehéz annyira vagy ujracsinalod kb 3perc
2018. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!