Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempilla hosszabbítás tanfolyam?

Szempilla hosszabbítás tanfolyam?

Figyelt kérdés

Semmilyen ezzel kapcsolatos végezettségem nincsen sajnos. kereskedelemben dolgozom jelenleg.

Nagyon tetszik a műszempilla építés és szívesen megtanulnál és alkalmaznám is a tanultakat később. Soros szempillán kívül még nem használtam semmilyen más fajtát.

Aki esetleg ebben dolgozik, tudna pár szót mondani róla? Ha nincs ehhez köthető végzettségem, mennyivel nehezebb megtanulni? Ha jól értelmeztem az interneten, akkor ezt csak akkor lehet legálisan csinálni, ha van más ehhez köthető OKJ-s papírom. Más megoldás nincsen rá, hogy hivatalosan is csinálhassam? 1 nap tényleg elég az alapokat megtanulni? A Lady Lush képzéseit nézegettem. Durván 60.000 Ft nem sok érte, csak félek, hogy nagyon nem menne, pedig tetszik a dolog nagyon. :)

Tudnátok tanácsokat adni? Esetleg van olyan itt aki a nulláról kezdte?

Köszönöm!


2018. jan. 22. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs kiskapu, kozmetikus vagy szépséhtanácsadói végzettséggel pillázhatsz hivatalosan.

Az alapokra elég egy nap, úgyis gyakorlással tudsz fejlődni.

2018. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha bármilyen más vállalkozásom van, azzal sem csinálható? :(
2018. jan. 23. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vállalkozás, hanem végzettség kell hozzá
2018. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Hát sajnálom nagyon! Köszi a választ!
2018. jan. 24. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!