Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körmösök! Ti a tanfolyam...

Körmösök! Ti a tanfolyam alatt hány emberen tudtatok gyakorolni órán ill. tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Hány manikűrt és hány műkörmöt? Tudtatok sok embert vinni gyakorlatra vagy inkább azon kívül tudtatok gyakorolni?
2017. júl. 3. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Na, elírtam:)

Órán ill. otthon

2017. júl. 3. 16:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Suliba muszáj vinni modellt, nincs olyan, hogy nem viszel. Rokon, barát, ismerős meg mindig lesz ingyen körömre.
2017. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekünk majdnem minden nap van gyakorlat, + csak napközben, akkor meg mindenki dolgozik :S

Nagyon nehezen szerzek modelleket, mert a család és a barátok más megyében élnek (mindjuk ők is mind napközben dolgoznak). Ezért kérdeztem h számszerűen mennyin gyakoroltatok suliban:)

2017. júl. 3. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hirdess facen. Lesznek modellek. Számszerűen minden gyakorlati órára vittem modellt.
2017. júl. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!