Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercing, kinek okozott...

Khkhkgtjf kérdése:

Orr piercing, kinek okozott ilyet?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete lövettem az orr piercingem,első héten nem volt semmi baj. Elvolt magának,kezelgettem. Aztán egyik reggel kiesett magátol. (Sajnos egyenes szárú). Aztán észre vettem,hogy az orrom belsejében ilyen gyulladt gennyes "dudor" van a piercingem körül. Volt már valaki hasonló helyzetben? Valami tipp,hogyan tudnám eltüntetni?
2018. jan. 23. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az sem volt jó ötlet hogy lövetted. Az nagyon roncsolja a szövetet. Mindenképp tedd vissza a piercinged nehogy benőljön. Nekem kívül volt ugyan ilyenen én 70%os alkoholba mártottam fültisztítót és azzal törölgettem többször is egy nap. Kb. 5ször. Mindig addig ameddig tiszta nem volt a fültisztító. Mert nekem sajnos vérzett is. Így 1-2 nap alatt elmúlt. Ameddig be nem gyógyul rendesen szerintem többször is elő fog jönni. A Tetrán kenőcs is nagyon jó fertőtlenítő- gyulladáscsökkentő- sebgyógyító hatású. Jobbulást neked! :)
2018. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt gyk-n olvastam jó rá a hydrogén-peroxid csak hát kérdéses mert ugye az orrom belsejében van. De ezer köszönet a válaszodért! További szép napot!
2018. jan. 25. 14:14
 3/6 anonim válasza:
hidrogen peroxidot ne tegyél rá. az lemarja. esetleg tetrán. kamilla tea\sós víz.
2018. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az miért baj ha lemarja?!
2018. jan. 25. 14:31
 5/6 anonim válasza:

mert nem csak a gyulladást marja le, hanem a sebet iskikezdi, és csak rosszabb lesz.

naked pont most egg hete volt ugyanez a köldök pcmmel, és a tetrán 3-4 nap laat rendberakta

2018. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

elözö vagyok. bocsi az elírásokért. (angol helyesírás javító)


*neked *egy

2018. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!