Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ronda orra megéri piercinget...

Ronda orra megéri piercinget csináltatni?

Figyelt kérdés
Rég óta szeretnék egy piercinget, de nem mivel elég nagy orrom van, lehet hogy ezzel nem kéne hangsúlyozni.

2018. jan. 10. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem rakatnek bele piercinget. A kis kő vagy egy septum orrkarika odavonzaná a tekintet arra a pontra amit te el akarsz rejteni...

Üdv Kozmetikus és piercinges

2018. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

lehet hogy odavonzana a tekintetet viszont ha neked tetsizik miert ne csinaltathatnal? Nekem eleg ferde az orrom oldalrol es meg szembol is de en igy szeretem es van septumom regen volt nostrilem

ne foglalkozz ilyenekkel ha neked tetszik hajra

biztosan jol fog allni! ^^

2018. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Optikailag nagyitani fogja az orrod, mert odavonzza a tekintetet.
2018. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hu, még csak abba éri meg igazán! :)

Nekem is elég nagy orrom van, nem is nagyon szerettem. Amióta kiszúrattam, viszont nagyon tetszik. Nostril volt, karika 3 évig. Ráuntam. Most egy septum van tervben.

Én így voltam amúgy a hasammal is. Mindig rosszul éreztem magam miatta, amióta van köldök pc-m, azóta az egész pocim szeretem.

Úgyhogy hajrá!

2018. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem először szerezz egy kamupiercinget és nézd meg hogy hogy állna. Lehet hogy nem lesz szép de az is lehet hogy éppenhogy megszépíti az orrodat ahogy az utolsó válaszoló írja.
2018. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ. ha tényleg szeretnél piercinget, akkor minden probléma nélkül lehet, ne akadályozzon meg az orrod. ha viszont kifejezetten csak azért, hogy elvond a "ronda" orrodról, akkor nem javaslom.
2018. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy pont oda fogja vonzani a figyelmet én nem nagyon ajánlanám:)
2018. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!