Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kedves fiatal lányok! Ti...

Kedves fiatal lányok! Ti milyen parfümöt választanátok magatoknak, ha az ár nem számítana? Mi a divatos mostanában?

Figyelt kérdés
Az életkorotokat is írjátok a válasz mellé kérlek! Nagyon köszönöm!

2018. jan. 26. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mennyire divatos, mert parfümben nekem nem számít a divat, a lényeg, hogy nekem tetsszen az illata és passzoljon hozzám, amit azért annyira nem egyszerű eltalálni. Úgyhogy ha valami megtetszik, akkor ahhoz ragaszkodom. Ezek a kedvenceim:

- Dolce and Gabbana: The One

- Calvin Klein: Eternity

- Lancome: La vie est belle

2018. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Viktor&Rolf Flowerbomb.
2018. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

+1 szavazat a Lancome parfümre. Kegyetlen jó az illata de sajnálnám rá a pénzt :((

Ezen kívül van egy rózsaszín Police parfümöm ami nagyon jó gyümölcsös, de imádom a vattacukros és túl édesnek tűnő illatokat is.

2018. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre,hogy a korosztályomban nagyon kedvelt az édeskés-virágos illatág.

Ha ebből indulok ki,akkor az Avon-secret fantasy midnight parfümje ide passzol,meg az Ariana Grande parfümök,a citrusos ág királynője szerintem a Dolce&Gabbana-light blue.

Ezek inkább a virágos felé hajlanak,de egy kicsi édesség is megfigyelhető bennük:

Chanel-coco madmoiselle

DKNY- be delicious fresh blossom

Dior Miss Dior-blooming bouquet


A keleties illatvilágot nem igen szoktam érezni az ismerősi körömben,de ha mégis szereti az illető akkor a Playboy-VIP-val nem lehet mellé lőni,viszont csínyán kell vele bánni.

A kicsit vanáliásabb a B.U.-golden kiss.

De a kedvenceim a márkától szintén virágos-gyümölcsös kategóriába tartoznak:

B.U.-absolute me

-||- -rockmantic (kissé nőiesebb illat)


Remélem tudtam segíteni valamit. :) 17/L

2018. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Psychopathist ***** válasza:

Dior - Addict


20/N

2018. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Armani - Sí :)
2018. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anno volt annyi pénzem hogy megvegyem magamnak, először a Lancome La Nuit Tresor parfümét vettem meg, nagyon tetszett de évek óta folyt a nyálam a Dior Hypotic Poison-jére, aztán black friday alkalmából majdnem megvettem de páromnak (meg utólag nekem is) sokkal jobban tetszett a Poison Girl így azt vettem meg, sokak szerint sütemény illatom van tőle :)

21/L

2018. jan. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felénk a fehér Police (To Be the Queen) megy nagyon, én már rosszul vagyok tőle :D
2018. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Inkább megveszek egy drága parfümöt, mint egy olcsót, aminek fél óra múlva semmi illata nincs.

Írták már előttem Lancome - La vie belle. Hát az egy csoda. Ruhára ha fújom, másnap kiérződik a szekrényből. Kabáton, sálon hetekig érzem.

Tyieri Mugli (nem tudom hogy kell leirni, most nem állok fel megnézni!) Womanity is isteni, tartós.

Iv saint Laurent (ezt sem tudom lebetűzni, hogy van pontosan) Magnifesto.

2019. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!