Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti furának tartjátok, ha egy...

Ti furának tartjátok, ha egy fiatal férfi divatos farmerdzsekit hord?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem tűnik tőle b**isnak a viselője? Nem feltűnő nagyon? Mert az az igazság nagyon tetszenek nekem a farmerdzsekik, főleg a világosabb kék, kissé koptatott fazon, meg jól is áll rajtam. Viszont nem igazán látok a környezetemben ilyen öltözködésű fiúkat, nagyon max ezeket a szabás nélküli, elnyűtt, bő farmerdzsekiket hordják néhányan.
2017. márc. 9. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Az alap nadrágot leszámítva csoda, hogy bármit árulnak meg farmerbol. A 2000-es években olyan szinten túlhasználták, hogy konkrétan talán sál nem volt belőle de nem mernék rá fogadni. Ezért divat szinten ez kellően friss trauma az emberekben es a kollektív-ízlésben, hogy ne legyen elterjedt a farmer. Ha neked tetszik, jól érzed magad benne hordd nyugodtan.

B*zis meg nem egy ruhatol leszel. Van olyan aki basic szettben full-homár mas meg rózsaszín ingben is kellően maszkulin. Terry Crews, mikor melltartóban bohóckodott, nem hiszem, hogy hirtelen b*zisabb lett volna.

2017. márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#2 Hát bszod én nem tudom te hol élsz de valami nagyon belterjes kis szubkultúra lehet :)
2017. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van sál is:

[link]

2017. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Jesusfuck, so retro, amikor a kimaradt farmeranyagokból a sok felesleges, frissen "végzett" varrónő mindenféle szarral ömlesztette el a kisvárosokat.. :D
2017. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!