Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korai lenne még a piercing?

Korai lenne még a piercing?

Figyelt kérdés
Szóval, most 13 éves vagyok, tavasszal töltöm a 14-et, és nyáron szeretnék egy fül piercinget csináltatni (semmi komoly csak egy szolid helix) viszont nem tudom hogy korai lenne-e, és várjak még néhány évet, vagy rendben van?

#piercing fül helix lány
2018. jan. 27. 22:25
 1/7 anonim válasza:
100%

Én úgy gondolom nem korai.

Mondjuk ha orr piercinget szeretnél azt kicsit túlzásna érezném ennyi idősen, de szerintem egy fülbevalóval nincs gond.

2018. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai, nekem is ennyi idősen lett. Viszont mindenképpen piercingesnél csináltasd.
2018. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó. ;) Én 15 évesen szúrattam Industrialt.

De tényleg piercinges csinálja meg, egyetértek az előző válaszolóval.

2018. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, megbeszéltem anyukámmal, neki nagyon tetszik az ötlet, nem soká megyünk is csináltatni😁😊
2018. jan. 29. 21:39
 5/7 anonim válasza:
89%
13 vagyok és 6 piercingem van😁
2018. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Egy fül piercing teljesen okés ennyi idősen szerintem, egy ismerősömnek jóval előbb kifurták a fülét 6 helyen, de egyátalán nem volt kirívó :D
2018. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a fülpiercing teljesen okés.

Én 15 éves vagyok, és már vagy egy éve gondolkodom a helixen, csak lusta vagyok belevágni. Meg az industrial piercingen is gondolkodom, szóval ha rajtam múlik helix vagy industrial mindenképp lesz a közeljövőben. :D

Szerintem a fülpiercing még mindig sokkal jobb mint pl. az orr piercing, mert nem annyira feltűnő, takarni is lehet ha pl. arról lenne szó a suli miatt..

2018. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!