Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem segítenek az eladók a MAC...

Nem segítenek az eladók a MAC üzletekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék a MAC-ben vásárolni alapozót. Sajnos nem nagyon vagyok jártas a sminkvilágban, de a nagy színválaszték miatt ott szeretnék és kész. Nem tudom, hogy milyet lenne nekem érdemes venni, milyen bázisút, színűt, árnyalatút, tónosút. Olvastam azt, hogy ki kell fizetni egy x összeget, amiért cserébe 30 percig velem foglalkoznak, segítenek, hogy milyen színek állnak jól, milyen alapozót kell használjak stb. (persze utána azt levásárolhatom). Tehát most akkor jól értem, hogyha odamegyek egy MAC üzletbe és segítséget kérek színválasztásban, akkor nem segítséget kapok, hanem egy kezet a pénzért? És ha nem vagyok benne biztos hogy én azt szeretném megvásárolni, akkor kidobtam x ezer Ftot arra, hogy az eladók segítettek nekem? Kérlek segítsetek ebben, mert nem nagyon látok más választ erre a kérdésre és azért érdekelne. Továbbá lehet kérni termékmintát, hogy magamnak eldöntsem normális, természetes fényben, hogy jó a bőrömhöz, ha nem szeretnék fizetni az eladóknak/asszisztenseknek?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2018. jan. 27. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol olvastad de segítenek sőt alap hogy segítenek szín választásba. Amit írsz az inkább komplex tanácsadás vagy pedig smineklés.
2018. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amit te írsz az egy komplett sminkelés ami után levásárolhatod az árat. Nyugodtan menj be, segíteni fognak
2018. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!