Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 1. Az üzletekben kapható,...

1. Az üzletekben kapható, zsírégetőnek mondott teák tényleg segítenek valamit a zsírégetésben? 2. A zöld teának van zsírégető hatása?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1. Nem;

2. .. nem.

2013. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha segítenének akkor lennének kövér emberek? Csak mozgás, egészséges étkezés és kitartás használ.
2013. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jogos! Köszi :)
2013. jan. 23. 18:05
 4/17 anonim válasza:

A zöld tea segít a zsír égetésben, Nem pedig önállóan elkezdi égetni...

Csak akkor hat, ha mozgással vegyíted... :)

2013. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tehát az a zsíros karatés, aki zöldteázik (sportol, teázik) az le van tojva, ő nem ember. Mert mozog de nem ég a zsír, pedig edz is.


Nem is táplálkozási kérdés, biztos rossz minőségű a teája. Biztos.

2013. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha már fogyást elősegítő teát keresel, akkor én a szűzteát ajánlom neked (bár egyes oldalak szerint a zöld tea és a szűztea ugyan az, én egyáltalán nem ugyan azt a hatást tapasztaltam). A szűztea nagyon kemény..

[link]

Reggel egyszer minimum, de talán nap közben is menned kell majd wc-re, szinte teljesen kipucolja a beleidet. Természetesen enyhe hasmenésről van szó sajnos, nem normál székletürítésről. Persze ennek úgy van értelme, hogy változtatsz az étrendeden, hogy a megtisztult belecskéd megfelelő táplálékot/vitaminokat kapjon, helyreálljon az anyagcseréd és a bélműködésed. :) Mihelyst ez megtörtént, beindulhat a fogyás (ha megfelelően étkezel!!). Az előttem szólónak igaza van, hogy akármire fogunk is bele, az étrenden változtatni KELL... Hiába edzel, ha nem táplálkozol megfelelően. Szokták írni, hogy mozgás, mozgás, mozgás... Csak, hogy az önmagában nem elég. Sőt, ha lusta vagy mozogni és fogyni akarsz, igen, lehetséges edzés nélkül, persze ez csak akkor működik, ha nincs túl nagy súlyfelesleged (tehát kevesebb, mint 10kg). SAJÁT TAPASZTALATBÓL beszélek... Vannak szerek, melyek valóban HOZZÁJÁRULNAK a gyorsabb zsírégetéshez, de önmagukban egyik sem hatásos, csak összekötve valamivel (pl. helyes táplálkozás). Próbáltam már úgy fogyni, hogy mindössze az étrendemen változtattam. Fogytam igen, de pl. a bőröm picit latymatag lett, pedig nem fogytam annyira sokat (7 kilót). Aztán ezt a 7 kilót visszaszedtem (2-3 év alatt)... Most újra elkezdtem fogyózni, illetve - én inkább úgy fogalmazok, hogy - odafigyelni az étrendemre. Eddig 3 kilótól sikerült megszabadulnom. Szeretnék neked ajánlani egy (illetve két) gélt, ami valóban működik, SAJÁT TAPASZTALAT (még mielőtt valaki belém köt, tehát lehet nyugodtan nyomni a vakert - ha egyszer hat, akkor hat és pont)! A bőröm anno már a 3. kiló leadása után is érezhetően vesztett a feszességéből, viszont a krém használatával, nem hogy nem veszített a feszességéből, hanem mintha a fogyással a bőröm is menne össze, konkrétan feszesebb, mint mikor 3 kilóval több voltam... Ergo ahogy fogyok és használom ezt a krémet, annál feszesebb vagyok :)))) Ezt tekercselni kell, tehát testkezeléshez van (testtekercs 1000ft). Erről a termékről van szó (Stella zsírégető krémgél - fahéjas): [link]

A másik változata a celluitisz ellen van, amit szintén érdemes használni. Én naponta használom (felváltva).

Egyébként nem csíp, nem éget...

Röviden összefoglalva:

- étrendváltoztatás

- szűztea

- testtekercs

:) Sok sikert!

2013. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy a szűzteát ne folyamatosan fogyaszd! Elég egyszer végigszedni (kapszula, vagy tea), hogy kipucoljon a méreganyagoktól. Tehát egyszer vedd meg és addig használd, amíg elfogy, majd a táplálkozásra figyelj (+tekercs) és szedj C-vitamint!
2013. jan. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a gond, hogy ha valaki olyan rosszul van, hogy f@sik, akkor a méregtelenítése nem működik.


A belekben, gyomorban (a tápcsatornában lévő) irritáló anyag kimegy jó esetben, de ez az emésztés, tápanyag felszívódás minimalizálásával jár. Tápanyagok nélkül a méregtelenítő szerveink nem funkcionálnak megfelelően, most akkor miről van szó?

2013. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"A zöld tea segít a zsír égetésben" - kéne neki! elméletileg


Általában a zsírégető dolgok, csak kis százalékban (5-7%) járulnak hozzá a zsírégetéshez!


Legfontosabb a táplálkozás + mozgás összehangolása! Közhelyes, de ez van :)


Amúgy ki lehet próbálni a zsírégetőket nyugodtan, mert valamit segítenek! Ha máshogy nem legalább a tudatodat még jobban ráállítod a zsírégetésre. :) A zöld tea meg egészséges, tehát verjed bele az arcodba :) (no cukor)

2013. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs kedves Táplálkozás Harcművész, de nekem bejött és ha nekem bejött, akkor másnak is bejöhet a tea, a gél és a tekercselés... :)))) Nem hinném, hogy egy csoda vagyok, szóval biztosan másnál is működne - teljesen függetlenül a tényként felállított elméletektől és attól, hogy Ön mit gondol, s mit tanult... :) Egyébként láttam már több hozzászólását és nem mondom, hogy nincs igaza, viszont az egy kicsit már sok, hogy még abba is beleköt, amit más tényként közöl, hisz már tapasztalta/megélte. Mondhat Ön akármit egy olyan embernek, akinél már megtörtént az (ezek szerint) csoda...
2013. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!