Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak piercing tapasztalatok?!

Ajak piercing tapasztalatok?!

Figyelt kérdés
A karika ajak piercing tonkre teszi a fogakat? Akinek van, megbanta, hogy berakatta? Ha valakinek vekony oldalt a szaja, annak jol all egyatalan? Egyik ismerosom meselte, akinek van ajak pc, hogy neki kifolyt a viz a lyukon, ugy hogy bent volt a piercing. Koszi az Ertelmes valaszokat!
2018. jan. 28. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Valmennyire úgy tudom igen, viszont crazy factory oldalán kapni pioflex patkó szárat és labret talpat ami mivel puha nem árt a fogaknak.
2018. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*bioflex
2018. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet az ékszerekkel kapcsolatban. Az én Labretem anno fém volt és mindig hozzáütődött vagy a fogaimhoz, vagy az ínyemhez. Érdemes kicserélni a fémet, amint begyógyult, ha azzal szúrták.

A víz nem fog ki folyni a lukon :D nem tudom, ezt ismerősöd miért mondta, mert elképzelni sem tudom, hogyan lehetséges. Kinyomni ki lehet a vizet, ha ki veszed az ékszert... én is ki akartam próbálni hülyeségből, de nem tettem - és sajnos már nincs is meg a piercing.

A vékony ajkakról nem tudok nyilatkozni, mert nekem pont másmilyen van, de szerintem ez nem sokat számít. Úgy vagyok vele, ha valaki szereti az efféle ékszereket, akkor simán elférnek rajta.

2018. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 8 éve van és nem tette tönkre a fogamat :) imádom
2018. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és nem tapasztaltam olyat, hogy kifolyt volna a víz a lyukon 😂
2018. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!