Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék eg helix piercinget....

Szeretnék eg helix piercinget. Tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés

Menniyre fáj? 3 lyuk van a fülemben, de egyik sem porcban és mindegyiket lőtték, de úgy olvastam, hogy porcba ajánlott inkább szúratni.

Mennyi ideig gyógyul?

Esetleg tudtok ajánalani egy helyet Budapesten? Én a westendben lévő tetkó szalonra gondoltam.



2017. júl. 22. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindenhová szúratni ajánlott, westendes szalonnak szar híre van
2017. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja és kb 2-6 hónap
2017. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Westendbe szúrattam az orr,-és a tragus piercingem is.. háát én a helyedben keresnék más szalont. :) drága és nekem eléggé sok baj volt vele miután megcsináltattam. Amúgy nem fáj a helix, legalábbis nekem nem fájt. Kezelni kell utána és nem lesz semmi baj. Ne aggódd túl! :D
2017. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jaa, és a gyógyulás változó. Nekem 2-3 hónap volt az összes piercingem mire teljesen meggyógyult.
2017. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
több helyen olvastam, hogy sok embernek keloid keletkezik rajta. Ez az ami igazán zavar. Mennyi esély van rá? Vagy ez csak akkor következik be, ha nem megfelelően kezelik?
2017. júl. 25. 10:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Illetve, ha a Westendes szalon nem megbízható, tudnátok egy másik helyet ajánlani?
2017. júl. 25. 10:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Én kezeltem és még így is vadhús nőtt körülötte. Az esély mindenkinél megvan sajnos. :) Ink Man tattoo-ban a Dávid nagyon ügyes, vagy China Markt Artur tattoo-ban a Kriszti. De nézegess értékeléseket szalonokról, aztán amelyik a legszimpatikusabb ahhoz menj. :)
2017. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha lehet tián ékszerrel szurasd, nekem sokkal kevésbé fájt utána és gyorsabban gyógyult

a vadhústól nem kell félni, nekem az orromon nőtt, salicil oldattal kenegettem, pár nap alatt leszárad.

2017. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem szúrás után 2 hónappal már meggyógyult, rögtön ki is cseréltem karikára, mert talpas ékszerrel szúrták. Nem nőtt rajta vadhús. Kezelésként az első hónapban naponta 2-3 alkalonnal Betadinnal kenegettem.
2017. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ma szúrattam. Nagyon be voltam ....., mert azt mondták az orrhoz képest jobban fáj. Na, mondhatom, ahhoz képest vicc volt. Szóval, böven túlélhető. ;-) Az orrom mellett anno nőtt kis vadhús, de kezeltem és elmúlt. Nem tudom ez hogy alakul, majd lesz valami. :-) Függetlenül már most imádom!
2017. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!