Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfi vagyok! Lila a szemem...

Balazs00xx kérdése:

Férfi vagyok! Lila a szemem alatt, ha normálisan alszom akkor is, mit tegyek vele? Mitől tudom elmúlasztani nagyjából?

Figyelt kérdés

éjszakai kenőcs vagy hasonló ? sminkelni nem akarok!

22/f


2010. jún. 6. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a problémám. Én is kíváncsian várom a válaszokat :)
2010. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de ugyanez. Még egy kiló smink se tünteti el teljesen, szóval én is várom a tanácsokat :D
2010. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tegyél egy kanalat a hűtőbe egy időre, és utána azt tedd a szemed alá! ez összehúzza az ereket, és serkenti a vérkeringést. vagy kamillás borogatás is jó állítólag. de kipróbálhatod a garniere új golyós izéjét is. és fogyassz minél több vizet!!!
2010. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, és vastablete is jót tesz! előző vagyok.
2010. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*tabletta
2010. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám,de a smink se segít meg semi,uh én is várom a válaszokat!

Üdv!

18/L

2010. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmi,gyerekek,semmi nem tünteti el.Ha adottság és így születtél,akkor tehetsz rá kanalat meg c-vitamint.

Professzionális korrektor elfedi,de hát ez nálad nem jöhet szóba.Meg olvastam itt a gyak-in,hogy létezik valami lézeres halványító kezelés,de nem én nagyon hiszek benne.

Maradok tisztelettel:karikás szemű

2010. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nállamis ez a gond, valahol olvastam hogy maszirozgatni kell, meg szemtorna
2010. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb válaszoltam egy hasonló kérdésre és nagyon lepontoztak érte, de látom a tanácstalanságot. Nekem is hasonló gondjaim voltak. A bőrgyógyászom mondta, hogy a nem megfelelő vese vagy májműködés okozhatja. Elküldött vérvételre és azalapján azt mondta, hogy kicsit pang a májműködésem. Annak kezelésére javasolta a

RAPHACHOL port, ami tulajdonképpen feketeretek kivonat. Én helyette nyers feketeretket szoktam enni, de most nincs szezonja, úgyhogy marad a por.

És nekem bevált. (Emellett, ha többet iszol,biztosan nem árt az egészségednek.)

A májműködést javítja még a májfűből készült tea, a ligetszépeolaj és egyáltalán az omega-3 olajat tartalmazó olajok és ételek, pl. halolaj, lenolaj, a dió, az avokádó.

Annak, akinek vesebetegség áll a hátterében nem tudom, mit ajánlanak.

Remélem ezúttal nem pontoznak le nagyon a kedves kozmetikai-termék forgalmazók. 24F

2010. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De pont ezt írtam előtted srác,aki így született,az ehet akármit....nekem már a babakori képeimen is ott virít a lila karika....
2010. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!