Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Te milyen ékszereket hordasz? : )

Te milyen ékszereket hordasz? : )

Figyelt kérdés
Minden nap hordod vagy csak néha?

2018. febr. 7. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, de azt mindennap.
2018. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
100%
Bőr nyakláncokat ezüstszínű fém vagy üveglencsés medálokkal, van egy 4 soros piramisszegecses csuklópántom ami 10 éve nem esett le rólam, a másik kezemen több-kevesebb bőr, illetve madzagokból álló karkötőt hordok, illetve egy onix gyűrűt a jobb kezem gyűrűsujján. Ja meg fülbevalót, ezek kis bedugósak. Minden nap rajtam vannak, a nyakláncokat meg a fülbevalót váltogatom, a többi állandó.
2018. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

köldökpiercing, medusa, orrkarika, plusz egy gyűrű, és egy ezüst lánc a páromtól.

Mindennap hordom

2018. febr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fülbevalót, bizsukat hordok, szinte mindennap másikat veszek fel, van egy csomó. Ebben ki is merül az ékszerviselésem, gyűrűt, nyakláncot nem szeretem, csak alkalomra veszem fel, karkötőt szoktam néha hétköznap is. Ezen kívül ha lesz majd valaha jegygyűrűm, azt fogom mindennap hordani még.
2018. febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont úgy vagyok vele, mint az első :)
2018. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Néha berakok fülbevalót, de nyakláncot, karkötőt csak alkalmakra veszek fel.
2018. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Bőr nyakláncon swarovski medál, ezt már évek óta hordom, páromtól kaptam, vagy ha kék szerkóban vagyok, akkor egy kék holdkő medálos nyakláncot veszek fel.

Rovás írásos bőr karkötő, ez is mindig rajtam van.

Néha fülbevalót teszek, de ez függ a kedvemtől is. Ma van, sima bogyó fülbevaló.

2018. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1 fultagitom van, mas ekszert nem hortdok.

23L

2018. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyaklánc

Karkötő

Fülbevalót azt csak egy héten 1x-2x hordok, mert fémérzékeny vagyok

2018. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amit nem veszek le soha,az egy ezüst gyűrű. Mindennap hordok órát (több éve ugyanazt, casio) és általában fülbevalót is. Sajnos a bizsukat nem bírja a fülem ezért ezen a téren nagy választékom nincsen. Nyakláncot ruhától, alkalomtól függően hordok, leginkább a nagy és feltűnő darabokat szeretem. Tehát ez sem egy mindennapos dolog. A karkötőkért nem igazán rajongok, túl vékony a csuklóm és kb mind nagy rám és még zavar is sok mindenben. 18L
2018. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!