Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet katalógust...

Hogyan lehet katalógust készíteni?

Figyelt kérdés
Egyetemen marketingen vagyok. És azt a feladatot kaptuk hogy kézzel fogható katalógust készítsünk. Szabad volt a témája én a sminket valasztottam... Viszont hogy tudnék ilyen katalógust készíteni? Azt mondta az előadónk hogy nyomtatott formába kell meg próbáltam itthon de nem ment a papír nem volt "katalógus" szerű

2018. febr. 8. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ebből is látszik, hogy az egyetemi markeitngoktatás szart sem ér.
2018. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért gimnáziumban mindent hasznosítasz későbbiekben?!

Magyarországon vagyunk nem a legjobb az oktatási rendszer, de ez van ettől függetlenül nekem meg kell csinálnom segítséget kértem nem kritikát.

2018. febr. 9. 00:20
 3/4 anonim válasza:
Tervezd meg, és vidd be a nyomdába, és ott nyomtasd ki. Ott többféle papírból választhatsz, és biztos szebb lesz. Egyébként otthonra is lehet venni különlegesebb fotópapírokat. De így elég sok kísérletezés kell majd hozzá, hogy tényleg szép legyen.
2018. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam nyomdai segítséghez folyamodni de kezdem feladni :D Hasonlót szeretnék készíteni mint pl az avon vagy oriflame vagy egyéb drogériás újságok... Rengeteg képet találtam amiket betudtam illeszteni gépen jol nézett ki de amikor kinyomtattam undorító volt... nyomdában így eltudják készíteni?
2018. febr. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!