Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megérné megvennem az Estée...

Megérné megvennem az Estée Lauder Double Wear alapozóját?

Figyelt kérdés

Alapvetően szép a bőröm, ritkán van 1-2 pattanásom csak. Amit nem szeretek, hogy fényesedik a homlokom/orrom, főleg melegben. Ez az alapozó elvileg tényleg tartósan mattít, viszont nagyon erős fedésű.

Nem szeretnék "rászokni" 21 évesen...:)


Esetleg tudtok más (olcsóbb) terméket ajánani, ami jól mattít?


2018. febr. 8. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem megvan ez az alapozo es szuper. Eleg problemas a borom, es ez az egyetlen alapozo amitol nem jonnek ki pattanasok (persze nem vastag reteget rakok ra). Nagyon tartos, nap vegeig siman kibirja nalam es jol mattosit, bar en a problemad megoldasara inkabb egy pudert es primert ajanlok egy olcsobb alapozo ala, ha ennek az ara nem tetszik neked.

alapozo: [link]

Puder: [link]

VAGY

[link]

Primer: [link]


Ha atszamolod ezek nagyjabol annyiba fognak kijonni, mint az Estee Lauder. Az alapozot nem probaltam ki, de eleg jo velemenyeket lehet olvasni rola, es azert az arert eleg jo. A puderekbol mindkettot kiprobaltam: az essences annyira nem jott be, de hat mindossze 800 forintert vettem akcioban, annyiert nem vartam

tobbet. A max factoros sokkal nagyobb fedest biztositott szamomra, es nem tomitette a porusokat nagyon (legalabbis kevesbe, mint az essences).

Primerekbol meg szerintem az a legjobb ar-ertek aranyban, amit kuldtem. Probaltam mar a 8000 forintos bazist is, de tenyleg nem volt annyira hatasos mint ez.:)

2018. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Épp most fedeztem fel magamnak a Kryolan termékeket, elég jónak tűnnek, csak kicsit macerásabb beszerezni őket, de az alapozót, púdert kipróbálom, köszönöm. Az Essence-t már próbáltam, nem volt rossz, de csodát sem tett:))

2018. febr. 8. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem jött be, túlságpsan maszk hatása van, hiába használok keveset belőle. Alkalmi sminkekhez elhasználom, egyfelől mert tényleg nagyon tartós másfelől miután ennyit költöttem rá nem bírnám kidobni.


Catrice HD alapozóját használom hétköznapra és a Coty Airspun púderével fixálom, nekem ez így kitart egész napra. Ezt a púdert nagyon ajánlom, nem drága, viszont úgy kell rendelni mert itthon nem kapható (tudtommal). Az alapozó is kb 2000 Ft csak és ennek is jó a fedése, de nincs olyan mű hatása.

2018. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!