Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Csináltatnátok magatok...

Lányok! Csináltatnátok magatoknak műkörmöt, ha a pasitoknak az lenne a kérése?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy egy kicsit műköröm fetisiszta, legalábbis nagyon meg szokta bámulni a hosszabb körmű nők kezeit.
2018. febr. 12. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én igen, hiszen nekem is tetszik
2018. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem biztos ám, hogy azért nézi, mert tetszik neki. A legtöbb férfi undorodik a műkörömtől. Lehet hogy csak azért nézi, mert nagyon feltűnő, ízléstelen stb, vagy csak elgondolkodik közben hogy ezzel hogy lehet felvenni a földről a pénzt, vagy éppen elmosogatni.

Persze nincs kizárva az sem, hogy ő egy ritka kivétel, akinek esetleg tényleg tetszik, de azért kérdezd meg tőle.

2018. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha megkerne egy izleses hosszig csinaltatnek egy nem tul feltunot, de nem hordanam orokke, max 1-2 alkalomra.
2018. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetné, akkkr igen, de kizárólag egyszínűt és normális hosszúságút.
2018. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
Én nem, oké hogy neki tetszik de nem neki kell hordani. Én nem tudnék vele élni, zavarna meg nem is tetszik.
2018. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem; semmi képp. Sajnos olyan vékony a körömlemezem, hogy nem birná sem a műkörömmel sem pedig a géllakkal járó tortúrákat. Meg amúgyse teszik.
2018. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha szépnek kérne vagy fizetne is érte sem csináltatnék műkörmöt. Ha egy ekkora apróságot megteszek a páromnak még a végén elhiszi hogy ő fogja megmondani hogy nézzek ki és mit csináljak a testemmel. Ez így szokott menni. először csak a köröm vagy a hajszín azután egyre nagyobb dolgokban akarja hogy változtass. Ha nem tudja elfogadni hogy nincs akkor mehet világgá. Persze valószínűleg csak én vagyok ilyen ostoba hogy nem tennék meg mindent a másikért.
2018. febr. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem van már régóta, szeretem, nagyon tetszik. Magam miatt csináltatom, de ha nem szeretnék és nem tetszene, akkor biztosan nem csináltatnék a párom miatt.
2018. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem
2018. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pfejj dehogy nincs az az isten!
2018. febr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!