Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítene nekem valaki? Rossman...

Segítene nekem valaki? Rossmannba milyen alapozót/púdert éri meg megvenni? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Láttam többek között alapozókat (amik úgy gondolom jók lehetnek) :

▪Max Factor, ▪L'Oreál, ▪Rimmel.

Ezek közül az első kettő 4-5ezer Ft között mozognak, a Rimmel 2-3 ezer Ft között.

Púderek:

▪Rimmel (ez 1799 Ft pontosan)

▪Catrice (1-2ezer Ft között)

▪Maybelline Master (3ezer Ft)


Ezek közül melyik az, amelyik szerintetek jó lehet? Az arcbőröm (sajnos) zsíros, és kamaszkori bőrhibáim is vannak amiket természetesen kezeltetek, és kenőcsöt is használok rá. Ritkán sminkelek, csak akkor ha megyek valahova, de akkor jobban érzem magam úgy, ha nem látszanak a bőrhibáim. Tudnátok nekem esetleg párosítást ajánlani?

Bocsánat a tudatlanságomért, de még sosem vettem sminket a Rossmannba, és ezek közül a termékek közül sem használtam még egyiket sem. Köszönöm a segítséget:)


2018. febr. 15. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Alapozóból, főleg ha zsíros és problémás bőröd van,közepes-erős fedésű, ár/érték arányban verhetetlen a Catrice Hd Liquid Coverage. Egyetlen negatívum a színválaszték.

Púderből Max Factor vagy Maybelinne Fit me ami a kedvenc az az Astor Anti Shine Mattitude drogériások közül. Ha egy tanácsot még megengedsz, én használnék kis korrektort is a bőrhibáimra(Fit me-Maybelline,Catrice-Camouflage) plusz gyógyszertárban lehet kapni az Eucerin szalicilsavas stiftjét.

2018. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1. Uhh nagyon köszi:)) Mindenképp kipróbálom amiket írtál:)
2018. febr. 15. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem azt a Catrice alapozot pont ne vedd... baratnom panaszkodott, hogy par ora mulva lejon rola es meg pattanasokat is elohoz.

Kremmanian jo feleket lehet talalni, szamtalan velemennyel! Ha megnezed, ott se nagyon nagyon dicserik a Catriceset. Astor, Boujoris, ezeknek az alapozojukat dicserik:)

2018. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert a 4,2es értékelés olyan szörnyen rossz ugye? Mindenkinek más a bőrtípusa, fogalmad sincs se neked se nekem hogy a kérdezőnek pont milyen alapozó fog beválni,anélkül hogy párat ne próbálna ki. Inkább egy 2.000Ftos alapozó menjen a kukába, ha nem válik be mint egy YSL vagy Marc Jacobs. Én sem pontozom le a válaszodat, azért mert xy barátnődnek ez vagy az vált be mivel SZEMÉLYES vélemény. Szerinted a kremmánián nem pont olyanok írnak mint te vagy én? Sminkes vagyok, tudom hogy a vendégeim korosztály és pénztárcától függően mit használnak és sokaktól hallom a Catrice Hd Liquid Coverage alapozót. Én is kipróbáltam, ennyiért megéri és szerintem jó. Ugyanakkor próbáltam 20.000 alapozót is amit agyondicsértek, és nem jött be mégsem ugatok le senkit egészen addig amég nincs mindenkinek 1 megegyező bőrtípusa, árnyalata, bőrproblémája és pénzbeli kerete ami mindenkinek jó. A hajadnak is kell egy rutin amit megszoksz,milyen termékek milyen márka stb, az öltözködés is kialakul ahogy a sminkelés is. A burjoist is meg kell ismerni, használni kell úgy mint a Mac-et, a Catricet vagy a 100 forintos boltban található alapozót.
2018. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Most komolyan felhuzod magad ezen? NEM pontoztalak se fel-se le. Ne sirj mar ilyeneken ember... elmondtam a szemelyes velemenyemet es baratnom tapasztalatat, illetve egy Astor pl nincs olyan arban, mint Mac:)

En is evek ota sminkelek, tobb szaz alapozot probaltam ki. A catrice korrektora pl egesz jo, en magam azt hasznalom, de az alapozojat nem tartom nagy szamnak. Inkabb raszannek plusz 2-3 ezer forintot egy normalisabbra, de ahogy mondtad, mindenkinek mas a bortipusa, lehet a kerdezonek bevallna.:)

2018. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted 2-3 ezer forintban mérik a minőséget? Az elő sem fordulhat,hogy az a 2-3 ezer forint ráfizetés a márkára meg a marketingre megy el ugye? A kérdező azt vesz amit akar. Attól hogy te valamire azt mondod hogy ne vegye meg, még nem fogsz mögötte állni amikor a kasszánál fizet de én sem. Leírtam a tapasztalatomat(személyesen nem xy Mari nénire hivatkozva) ha nem tetszik engedd el, engem se érdekel hogy mit ajánlanál vagy mit nem kinek a pap... De hogy a minőséget pénzbe mérjék az kicsit vicces. High end márkáknál is van rengeteg undorító összetevő,nagyon el vagy tévedve ha azt gondolod hogy a több pénz erre megy el. A kutyasz*r is eladható selyempapírban. Szép napot.
2018. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alapozót nem drogériában veszek, mert túl fehér bőröm van, de van egy eléggé olcsó és jó púder, az Essence-nek van áttetsző, fixáló púdere. Nekem az bevált, már többször is újravettem és kb. 1200 forint, vagy valami ilyesmi :)
2018. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7. Szerencsére nekem nincs ilyen gondom, annyira nem fehér a bőröm:) Köszönöm a válaszod, mindenképp megnézem azt is:)
2018. febr. 15. 21:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Vettem Catrice alapozót, hát nekem nagyon bevált:)) Gyönyörűen fed, nem folyik szét, és nekem nagyon tartós!!! Reggel óta fent van az arcomon, és még mindig szép!!:) Mindenképp ilyet veszek legközelebb is:)
2018. márc. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!