Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhpempőből melyik a legjobb...

Méhpempőből melyik a legjobb teherbeeséshez? És hol lehet kapni, van gyógyszertárba vagy a Rossmannba?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Méhészbolt nincs a közeledben? Az a legjobb.
2013. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,az a legjobb,ami nincs keverve semmivel,mint pl. méz. Ezt valóban méhészboltban lehet kapni,vagy közvetlenül méhésztől.Egy borsónyi kell belőle naponta,reggel éhgyomorra nyelv alá,utána fél óráig se inni,se enni.Kissé fanyar íze van,de az eredmény a lényeg.
2013. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi próbálkoztunk méhpempővel, teákkal, Jónás naptár, ovu tesztel, gyertya vagy fejen állás minden megvolt (már nem tudom felsorolni, de azt sem mi pénzt öltünk már bele)...Sajnos nem sikerült a baba. Végül kiderült h, petevezeték elzáródás a sikertelenség oka! Nagyon megbántam, h nem mentem hamarabb orvoshoz :( próbáltam már én is mindenfélét, tippet, trükköt,módszert...Nem is anyagi okokból sajnálom, hanem a sokkal inkább az elvesztegetett időt...Ez az első hónap a beavatkozás óta, nah majd meglátjuk mi lesz :D

Én ezt javaslom Neked is járj utána miért nem sikerül a Pici :) És NEM vagyok a méhpempő ellen!!!! Szeretnek támadni a válaszolók (nem is értem miért, nem mindenkinek ugyan az a jó) , csupán a saját tapasztalataimat írtam le

Ám, mihamarabbi babásodást kívánok Kedves Kérdező :)

2013. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!