Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most őszintén, látja valaki...

Most őszintén, látja valaki szebbnek az alábbi lányt kisminkelve?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 18. 12:14
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
Sőt smink nélkül sokal szebb volt, ki sminkelve mimt valami sexrobbot
2018. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon csúnya, ijesztő lett.

Smink nélkül szép volt, bár az arcbőre elég hibás volt, de egy kis BB krém elég lett volna rá.

2018. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

A szó szigorú értelmében igen, szebb lett, főleg a mai szépségideált tekintve.

Viszont elveszette minden báját, minden egyediségét, tucatszép lett.

Egy kis BB krém illetve szempillaspirál bőven elég lett volna.

2018. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
szerintem naturban sokkal szebb mondjuk nekem amúgy sem tetszik az ennyire erős smink természetes szebb
2018. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem sminkelve is szép, csak más. Teljesen más karaktert ad az arcának, (sőt szerintem inkább a haja), de ez nem biztos, hogy rossz dolog. Bájosabb volt előtte, lehetséges, hogy a személyiségéhez, a stílusához ez jobban passzol, de azt is figyelembe kellene venni, hogy miért készült a smink, kép/videó esetében eleve erősebben kell sminkelni, hogy látszódjon stb. Ha szimplán csak bb krém és szempillaspirál lett volna rajta, akkor kb. ugyanúgy nézett volna ki, mintha nem lenne rajta semmi. Mindenki máshogyan szereti, ha én kisminkelem magam, akkor azt azért teszem, hogy utána jobban nézzek ki, kiemeljem, amit ki kell és eltüntessem, amit el kell, magyarán ne ugyanúgy nézzek ki.


Az én szememben ez még egyáltalán nem a “mű” kategória. Ez szimplán csak egy picit hangsúlyosabb smink, erős vörös rúzs, fekete tusvonal, nagy szempillák. Ha egy nude sminket csináltak volna neki, akkor is lett volna rajta ennyi festék, csak sokkal egyszerűbb és természetesebb lett volna az eredmény. Ami durván nézett ki az az alapozó mennyisége, én biztos nem tennék magamra ennyit, de azért ez is sok mindentől függ.

2018. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
2018. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem se így, se úgy nem szép, de nem is szimpatikus.
2018. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közötti lenne a szép.
2018. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mikeXxX ***** válasza:
27%
Szerintem jobb sminkelve 😊! 38f
2018. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezeket a sminkeket nem tudom hogy láthatják szépnek a nők, akik a szépérzékükért vannak oda:D


Olyan csúnyák ezek a sminkek hogy néhány képnél rendesen azért fizet hogy megcsúnyul a páciens:D

Nem tudnak mértéket tartani az ilyenek, sem a sminkesen sem az ilyen insta lányok:D

2018. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!