Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell hasznalni a zold...

Hogy kell hasznalni a zold korrektort?

Figyelt kérdés
Kicsit pattanasos az arcom, hasznalhatom ugy, hogy csak azt teszek ra, vagy muszaj alapozot/pudert stb is raraknom mert latszani fog a zold szine? Nem szeretnek a korrektoron kivul mast hasznalni a boromre mert csak ennyi a baja
2018. febr. 18. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Latszani fog a zold szine, az a lenyege hogy arra ra meg kell rakni alapozot. Pudert nem eleg
2018. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én régen használtam az oriflame zöld korrektorát önmagában is. Hát így visszagondolva nem volt jó ötlet, mert mindig beszoltak, h milyen sápadt, zöldes fejem van, pedig igyekeztem nagyon szetoszlatni a bőrön.


Szerintem inkább úgy érdemes használni, ha otthon vagy, és senki se látja. De mivel a zöld korrektor hatóanyaga a gyulladáscsökkentő teafaolaj, ezért vehetsz sima teafaolajat is, ezzel nagyobb hatást érhetsz el.


Vagy tudom még javasolni az ilcsi ichtiolos korrektorát, ezt már úgy ahogy tudod hordani suliba is, nagyon jó gyulladáscsökkentő, pattanás szárító hatása van.

2018. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam hogy felkentem a zöld korrektort egy ecset segitségével a piros területre, és kicsit beleütögettem az újbegyemmel a bőrömbe. De igen sajnos, látszott hogy ott zöldes a bőröm, ezért én azt mondom, hogy érdemes utána lealapozni a bőrödet, mert eléggé feltűnő.
2018. febr. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!