Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan tisztítjátok ki a...

Aranyos121 kérdése:

Ti hogyan tisztítjátok ki a beauty blendert? Én nem tudom rendesen mert megfogja az alapozó

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Langyos samponos vízzel alaposan ki lehet mosni. Illetve több helyen is olvastam már, bár még nem próbáltam, hogy egy kevés olívaolajjal kell átdörzsölni, ez elvileg kiszedi az alapozó színét.
2018. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Fogj egy mosogató szappant, olívaolajat. Keverd össze őket egy kis tálban (1-1 evőkanál), majd mártsd bele a beauty blendert és víz felé tartva kezdd el nyomogatni.

Nekem ez votl eddig a leghatásosabb

2018. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Sima folyékony szappan nekem tökéletes a tisztításához. Nyomsz rá egy adag szappant, aztán folyó víz alatt kinyomkodod belőle, amíg már nem habzik.

Sose húzogasd, vagy dörzsölgesd a beauty blendert, csak nyomogasd ki belőle az alapozót. Ugyanígy sminkeléskor is csak nyomkodni szabad. A dörzsöléstől szétesik darabokra.

2018. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekemis a szappan vált be. Az olajas módszert is próbáltam egyszer, nekem attól bepenészedett és ki kellett dobni, nem ajánlom. Szappan kiszed mindent.
2018. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Baba szappan.

Bevizezem,beledörzsölöm,kinyomkodom.

Aztán bögrébe teszem,1 percre a mikróba,megvárom amíg kihűl és szép tiszta lesz. :)

2018. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
baba samponnal vagy szappannal. Én minden használat után mosom az enyémet, mert úgy tartom higiénikusnak, és így nem is halmozódik fel benne a retek.
2018. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szappan meg a víz nekem semmit se csinált
2018. febr. 21. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, én évek óta így mosom, 3 perc alatt olyan tiszta mintha új lenne. Írd be youtubera hogy nikkietutorials easiest way to clean beauty blenders
2018. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is a sima szappanos módszer a befutó. Néha érdemes megmikrózni, hogy a meleg kiölje a bacikat.
2018. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én hetente bedobom a mosógépbe. Nem vicc.
2018. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!