Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb géllakk...

Melyik a legjobb géllakk fedőlakk? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Van lényeges különbség egyáltalán a fedők között? Pl. az egyik fényesebb vagy erősebb?
2018. márc. 2. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudod én ezekhez a lakk dolgokhoz nem értek , de szeretnék , normálisan más dolgokról kérdezni.
2018. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de ilyen válaszokkal miért fárasztod magad és engem?
2018. márc. 2. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Van különbség, pl vannak rugalmasabb és kevésbé rugalmas géllakk fények. (Alapvetően a géllakk fény mindig rugalmas, de nem mindegy, mennyire).

Vannak sérülékenyebb, “lágyabb” fények.

Fixálósból (ami ragacsosra köt) a brillbird hypnotic top a kedvencem, fixálásmentesből a 2m beauty t2 odorless

2018. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, eddig a 2m beauty master shine top-jat hasznaltam, de nagyon hamar besurusodott par hasznalat utan. Mivel nincs viszonyitasi alapom, ezt jonak iteltem volna meg, ha nem surusodik be, de most valamilyen mas fajtat szeretnek venni.

Megnezem ezt, amit te irtal, elsosorban fixalasmentes erdekel.

2018. márc. 5. 13:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: a 2 említett fedőlakk között eszrevettél különbséget a fényüket illetően?
2018. márc. 5. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A fixmdntes picit fényesebb
2018. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2018. márc. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!