Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a különbség a parfüm és a...

Mi a különbség a parfüm és a kölni között?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

A parfüm: sokkal erősebb,nem vizes,és hosszan tart az illata

kölni,toilet:gyengébb,vizes,és rövid ideig tart az illata.



22/L

2010. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. azért kérdeztem mert az avonba néztem ki egy nyári kölnit. gyümölcsös illatú. nekem még nem volt kölnim ezért kérdeztem. de amúgy az is lehet jó??
2010. jún. 9. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Kölnivel az a bajom, hogy iszonyat gyorsan eltűnik az illata, nyáron jó esetben 2 óráig kitart, és lusta vagyok magammal hurcolászni, hogy a mosdóban felfrissítsem.


Én jobban szeretem az EDP-ket(eau de perfume), főleg, hogy a jó fajta 6-8 óráig is bőven érezhető.

Orr, parfüm és bőrfüggő, de vannak, ami 12-24 óráig is húzzák :) EDT-ben ilyen nincs.

2010. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)
2010. jún. 11. 06:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz nyugodtan Avonos kölnit,mert hosszantartó az illata.Nem tudom egyébként melyikre gondoltál,de nagyon minőségi mindegyik.Én most a Bali Blisst használom,még délelőtt fújtam belőle a nyakam két oldalára,de az illata még mindig rajtam van!
2010. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!