Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eau de parfüm vs eau de...

Eau de parfüm vs eau de toilette mi a különbség?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A parfüm töményebb, több benne az illat, kevesebb a hígító :)
2011. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert több parfümöm is van. Van olyan ami drágább a többinél mégis a toilette van ráírva.
2011. szept. 28. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nem parfüm, hanem EDT. Az EDP illata sokkal tartósabb, több esszencia van benne, ezért drágább. De ez nem azt jelenti, hogy az EDT mindenképp olcsó.
2011. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
A márkás parfümöknek is van EDT illetve EDP változata. Az EDT olcsóbb, mert kevesebb illat-koncentráció van benne, higítottabb, így a bőrödön az illat nem lesz olyan tartós. Az EDP a valódi parfüm!
2011. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
igazabol a parfum megelozi az EDP-t....annak van a leghosszantartobb illat hatasa......de annak megis kerik az arat....
2012. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Én pl eddig Bvulgari Crystalline edt-t vettem..naponta többször magamra fújtam vagy 5-6 nyomasnyit.Ma megerkezett ugyanebből az edp-m, 3-at fujtam magamra es nagyon nagyin tomeny, szinte nem ismerni fel a mar megszokott illatot.Szoval ha edp- t vesztek, 1 fújas eleg lesz!!!:) Na melyik is a drágább? ;))
2014. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!