Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Westend tattoo and piercing...

Westend tattoo and piercing vagy Invictus tattoo and piercing-et ajánljanátok? Helix fülpiercinget szeretnék szuratni!

Figyelt kérdés
Nem sokára töltöm a 16-ot, és lehet helix piercingem. Egy ideje néztem a Westend tattoo-t , viszont a legutóbb olvastam róla pár negatív véleményt ( persze már sok pozitívat lattam előtte ) , és a Invictust pedig nagyon ajánlták, viszont a weboldal alapján nem lett olyan szimpatikus. Akik esetleg szurattak itt ( vagy az smerőseik) megköszönném, HA LEÍRNÁK A VÉLEMÉNYÜKET LEHETŐLEG ÉRVEKKEL EGYÜTT , előre is nagyon köszönöm ( és azért emeltem ki azt a pár sort , hogyha valakinek nem lenne kedve végig olvasni, csak azt elolvassa , Ui. Kerlek ne ird le, hogy minek nekem pc, tönkre teszem magam, 2 éve szeretnék, szóval nem fogom magam meggondolni )

2018. márc. 20. 01:10
 1/9 anonim válasza:
Ez a “felnőtt párkapcsolatok” kategória, ugye tudod? Miért nem írod a kérdésed máshova, pl. a “szépség és divat” témakörbe? Talán többen is válaszolnának neked ott.
2018. márc. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Minkét hely egy rakás f_s. Az invictusba úgy ba..ták el a tetoválásom, mint a sz.r. Legszívesebben perelném a kis k..vát aki sablon alapján NEM TUD egyenes vonalat húzni...!
2018. márc. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Fingom sincs mi az a helix piercing, de ha egy mód van rá: mindblow.hu
2018. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Westend!

Kétszer szúrtak nekem medusat, egyszer orrpiercinget és minden rendben ment. Gyorsan gyógyult, azóta se volt semmi gondom vele. Barátaimnak is szúrtak már, ők is meg voltak elégedve. Nem értem miért van ilyen rossz hírnevük. Tetkóban gyengék, de pcben 10/10.

Mártival (Invictus piercingese) anno barátnőmmel csináltattunk microdermalokat. Azzal se volt semmi baj mégis valamiért szimpibb nekem a Westend, de szerintem bármelyikbe mész jó kezekben leszel.

2018. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Ha egy mód van rá, a Westend Tattoo-t kerüld el minél messzebbre.

Tapasztalat és mások tapasztalata, hogy 10-ből 8-at elb*sznak szúrás tekintetében. Ferdén, olykor rossz ékszerrel szúrnak, az utókezelést rosszul vagy sehogy se mondják el. Miért? Mert nem minőségre, hanem mennyiségre dolgoznak. Plázaszalon sok pénzt emészt fel, így minél több embert akarnak becsalogatni, olykor szürreális akciókkal. Néha eléggé lenézőek tudnak lenni, olykor csak úgy szimplán tárgyként kezelik az embert, persze néha-néha, amikor jó napjuk van és kedvük is, akkor tudnak jót csinálni. A tetoválás oldalát itt nem fejteném ki, de a tetoválásaik nagy részét javítani kell, többször is.

Invictus ezzel szemben remek hely minden téren. Ha nem agyatlan ember megy be, akkor nagyon jól el lehet velük diskurálni, értik a dolgukat. Igaz, sok gyakornok szintű tetováló szokott dolgozni, de ők csak kicsi, egyszerű mintákat. Ékszert ketten is csinálnak, Márti ízig-vérig profi a munkássága tökéletes és minden részletesen elmond. A másik srácot sajnos nem ismerem ilyen téren, de munkái alapján jól dolgozik és panaszt sem hallottam róla.

Igaz, hogy csak egy sima helixet szeretnél, amit tényleg nehéz elrontani, de ha csak a fenti két szalon közözz vacillálsz, akkor mindenképp az Invictus. Viszont a belváros tele van még jó piercerekkel és remek szalonokkal.

Lehetőleg kerüld a pláza üzleteket.

Utókezelést, ha esetleg nem mondják el, vagy te magad felejtenéd el, akkor is felhívod őket és kész. Általában a porcos ékszereket Octenisept oldattal (spray) szokták kezelni, amit patikában lehet kapni. Vadhús/keloid esetén hidrogén-peroxid oldattal, amit szintén patikában. Egyik sem receptköteles.

Mivel Octenisept nem mindenkinél van otthon, így ha végül kiválasztod a szalont, akkor érdeklődd meg előre, hogy mivel kell majd utókezelned és előre vedd meg, mert előfordulhat, hogy nincs a patikában és rendelni kell.

2018. márc. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma szúrattam kb elsőként egy helixet a westendben. Semmi probléma nem volt. Kedves, segítőkész volt a piercer srác. Mindent elmondanak. 4e orvosival és 6e titán ékszerrel.
2018. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem csak a Westendről van tapasztalatom, de ott 4 féle piercinggel + jópár ismerősöm is ott csináltatta.

Mindkét srác (legutóbb fél éve még azt hiszem ketten szúrkáltak ott) profi volt. Gyorsak, megnyugtatóak. Te választod a piercinged pontos helyét, és megmutatják pontosan hogy fog állni. Az utókezelést is részletesen elmondták az elsőnél. Ha gond van, bármikor visszamehetsz és segítenek (ezért nem kell fizetni), de ha csak az ékszer csere nem megy, azt is megcsinálják.


Nekem több ismerősöm ajánlotta, tehát már előtte is láttam a referenciákat. Szerintem az, hogy mind a négyszer hozzájuk mentem, magáért beszél. Az ismerősi körben még nem hallottam negatív tapasztalatot róluk, úgyhogy bárkinek nyugodt szívvel ajánlanám. (A vége egész reklámosan hangzott, de jófejek a srácok, úgyhogy egyszer megérdemlik)

2018. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valaszokat! ( a továbbiaknak is örülök ) , a kategóriát nem tudom hogy csináltam pontosan, kérdéseket olvasgattam és akkor jött az ötlet , hogy kérdezzek, ez az első kérdésem itt , szóval ezért bocsánat!
2018. márc. 26. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Westendben laci szurt nekem septumot es 2 mellbimbo

Pc-t. Szuras utokezeles problemamentes. Profi kornyezet es hozzaallas. 100% ajanlom! Ha erdekel meg valami irj nyugodtan :)

2018. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!