Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Drogériás vagy drágább terméke...

Drogériás vagy drágább termékeket használtok?

Figyelt kérdés

Aki csak a Mac, a Pupa meg az ilyen nevesebb termékeket használja... miért? Elégedetlenek vagytok a drogériás sminkek minőségével?



Lányok, ti drogériás vagy inkább drágább termékeket használtok?



2018. márc. 22. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt. Nem a márkája miatt használok valamit. Pl. Baleás sminklemosóm van, de Bobbi Brown hidratálóm (utóbbi sem luxus).


MAC rúzsokat használok, mert tetszenek. És nem csak a nude, pink, piros szentháromság van náluk ugyanazokban az árnyalatokban. (Mint sok helyen körömlakkokból is.)

2018. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Drogériásokat, mert csak ezt tudjuk megfizetni.
2018. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, milyen sminktermék. Ami tartós és használom akár évekig, abból beruházok a drágára és bizony jobb is: rúzs MAC, szemhejpúder Urban Decay.

Aminél a minőség fényévekkel jobb a drogériásnál: Estée Lauder alapozó (az egyetlen, ami estig rajtam marad, és nem fogja meg pl. a mobilomat)


Ami viszont max. 3 hónapot bír mert elfogy, abból drogériás, pl. szempillaspirál: Maybelline a kedvencem.


És van a kakukktojás, amikor full véletlen megtetszik egy olcsó termék és meglepően jó: Essence vízálló szemhéjtus.


Szóval vegyesen használom, de tény hogy a drogériás termékek közül nagyon-nagyon kevéssel vagyok maradéktalanul elégedett.

2018. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Van egy-két pupa termékem, de az mondjuk olcsóbb volt, mint egy drogériás mono. De a 90%-a drogériás, semmi köze a minőségnek az árhoz. Tartósak, nem szárítanak, és mondjuk nagyon sok drogériás rúzsnak nincs ilyen sárgás-szürkés alaptónusa, mint a Mac vagy a Pupa rúzsoknak. A Mac túl van hypeolva, egyáltalán nem tartom jó minőségnek, azért a Pupa jobb. Hogy mért veszik meg a Macet, meg a Pupát (teljesáron)? Mert nem tudnak válogatni a pultok között, a drogériában, azt hiszik, hogy azért mert az drága, akkor jó.
2018. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat :)

Külön köszönet a linkért is :*

Mindenkinek ment a zöld kéz ^-^

2018. márc. 22. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

5, sok alaptalan bugyutaságot összeirkálsz. A MAC rúzsoknak bizonyos finisei reggel héttől délutánig ugyanolyanok a számon, de egy drogériás rúzst már a reggeli kávé után pótolhatok.

Alapozó dettó, egy drogériástól egy pólófelvételnél a gallér/nyak tiszta alapozó lett, szennyes.Plusz esti lemosásnál már nem volt a vattapamacs alapozós azaz lekopott a nagyja napközben. Az Estée L.-hez este 10 (!) vattapamacs kell hogy lejöjjön!

2018. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

MAC, Shiseido, Estee Lauder, Clinique, Guerlain, Chanel, Sisley, Dior


Nem használok drogeriast

28/N

2018. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Én drogériás termékeket használok,szeretem őket,egyszerű a beszerzésük :)
2018. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
77%
Én is drogériásat. Eddig mindent megtaláltam köztük ami kellett, minek fizetnék többet?
2018. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
A szemhéjtust leszámítva minden drogériás nálam is.
2018. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!