Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ebayes Kylie Jenner rúzsról...

Ebayes Kylie Jenner rúzsról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Aki rendelt már Ebayről Kylie Jenner rúzst, vagy bármilyen terméket, aminek az ára az eredeti oldalon megrendelhető árak alatt van, annak mik a tapasztalatai? Hamisítvány volt? Máshogy nézett ki a csomagolás? Volt vele bármi probléma, vagy mondjuk észrevettétek, hogy nem az eredeti, de nem olyan rossz a minőség?


Azt is észre vettem, hogy ezek Kínából jönnek, de ugye eredeti Kylie Jenner terméket meg nem árulnak Kínában, akkor honnan szerzik?



2018. márc. 30. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami ebayről, aliról és wishről jön, az jó eséllyel kamu. Kylie cuccot hivatalosan csak és kizárólag Amerikából lehet berendelni. Abban hol lenne a buli a kicikínaiaknak, ha ők berendelik méregdrágán, majd neked a töredékéért odaadják? Nyilván sehol.


Próbálkozni ezekkel a replikákkal lehet, valakinek be is jönnek. Általában rossz minőségűek, nem tartósak, gyengén pigmentáltak, és a jó isten sem tudja, mi van bennük. Remélhetőleg ólom, higany, kutyagumi nem. Én inkább megveszem a drogériásat...


Ha nagyon ragaszkodsz a cölöp família lipkitjeihez, javaslom a Colourpopot, ugyanis ők gyártják a Kylie lipkiteket is, és legutóbbi infóim szerint már csak a felirat különbség a két "márka" rúzsai között. Ja, meg az ára, a Colourpop olcsóbb.

2018. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ. Igazából inkább azon az elven vagyok, hogy megveszem az eredetit, ugyanis elég sok negatív véleményt találtam a hamisítványokról, de gondoltam azért inkább utána érdeklődöm.


Utána fogok nézni a javaslatodnak, a másik márkát illetően, annyi lenne a kérdésem, hogy az is Cruelty Free márka? :)

2018. márc. 31. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs igaza a hozzászólónak szerintem. Az egy dolog, hogy csak Amerikából lehet rendelni. De azt le is kell am gyártani valahol, az nem jutott eszedbe? Na es hol gyártanak mindent? Kínában. Nem feltűnő, hogy mindent ott gyártanak es onnan jon minden az EBayrol is? Létezik x ország a földön, es pont egybeesik a mindent ott gyártanak az Ebayjel. Fillérekért kijön a gyárból, egy része megy a Jenner lánynak vagy aki forgalmazza, egy része meg marad Kínában az Ebayeseknek. Igy ok is jol járnak, azok is akik a gyárból kihozzák meg azok is akik megveszik. A többi hülye meg vegye meg Amerikából xD
2018. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek: igen, nem tesztelnek állatokon.


Hármas: nem tudom, ezt honnan szedted, de a ColourPop (és a Kylie cuccok is) az USA-ban gyártódnak. Már csak azért is, mert teljesen más szabályok vonatkoznak ezekre a termékekre, mint a kínaiakra - például kínai cruelty-free márka nem is létezik, ugyanis kötelező tesztelhetni ott állatokon...

2018. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem venném meg, pont azért amiért az 1-es írja, nem tudom mennyi nehézfém van benne, vagy akármi. Főleg ezek az utánzatok lehetnek nagyon veszélyesek. Rengeteg terméket lehet kapni drogériában is, de ha az 1-es azt írja, hogy a colorpop gyártja a kylie-t, akkor érdemes lenne ott körülnézned!
2018. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen körülmények között ne rendelj replikát!!!

Ugyanis eredetit kizárólag a kyliecosmetics.com oldalról tudsz rendelni.

Ha nem tudod megengedni magadnak az igazit, akkor vigasztaljon az a tudat, hogy rengeteg márkának van hasonló terméke elérhető áron:

Az én kedvenc folyékony rúzsaim Rimmel, Mac, TheBalm és Aden márkájúak. A Lovely K-lipset is dicsérik, ami egy az egyben dupe-ja a Kylie lipkiteknek, és nem mellesleg ott van rajta az igazi összetevőlista, nem egy olyan, amit az eredetiről copyztak.

Ugyanis ezekben az olcsó hamisítványokban tényleg bármi megtalálható.

Rengetegen bevizsgáltatták már ezeket, és a ragasztótól kezdve a patkányméregig minden volt benne.

Nem is beszélve arról, hogy ezt az undorító “rúzsnak” csúfolt maszlagot egyesek képesek a szájukra kenni.

Egy rakat bizarr képet láttam azzal kapcsolatban, hogy milyen allergiás reakciókat váltanak ki a replikák, felhólyagosodik és bevérzik tőle a száj tartós használat mellett.

Azért nem éri meg, hogy lőjj egy szelfit az instára vele.

2018. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem is fogok Ebayről rendelni :)

Kipróbálom a Lovely rúzsait kezdésnek, mostanában nagyon megszerettem a rúzsokat, és ha a folyékony is bejön akkor majd a későbbiekben egyszer beszerzek egy eredeti Kylie Jenner darabot.

2018. ápr. 22. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!