Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rúzst hogyan tudom eltávolítan...

Rúzst hogyan tudom eltávolítani a számról? A szájfényt? Melyik jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sminklemosóval.

A szájfény és a rúzs két külön dolog..a szájfény egy kis FÉNYT ad a szádnak,csillogást,ragacsos,én nem szeretem :|

A rúzs pedig színt ad,lehet matt,akár fényes..meg mostanában már kitudja,én jobban szeretem.A krémes kitekerős verzió a legjobb szerintem!

2018. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire tartós. Rúzsból is van áttetszőbb, fényesebb, ami attól lejön ha kicsit megdörzsölöd kézzel, és van olyan amit olajos sminklemosóval is csak nehezen szedsz le. Általában a matt folyékony rúzsok a legnehezebbek, és minél sötétebb, minél magasabb fedésű illetve minél mattabb egy rúzs, annál nehezebb leszedni jellemzően.

Azt, hogy melyik jobb, a cél határozza meg. Szájfényeket is lehet kapni erős színekben, de ha nem fél óráig akarod hordani vagy félóránként újrakenni, akkor nem ajánlom, mert szétkenődik. De egy nude színű szájfény nagyon csinos tud lenni, ha az a cél.

Ha matt színt vagy sötétebb, erősebb színt (bogyószínt, pirosat, bordót, barnát) szeretnél, akkor mindenképpen rúzs.

2018. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy kis olajos dolog bármelyiket leviszi. Kókuszolaj, testápoló, ajakbalzsam ami tetszik
2018. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!