Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendeltem a Wishrol pár...

Rendeltem a Wishrol pár sminket, sminkecset-szettet, taska-szettet, nagyon olcsón. Mit gondoltok, tényleg olyan jó minőségűek, mint amiket a híres sminkes videókban látunk vagy esetleg használhatatlan szar?

Figyelt kérdés
És mik a tapasztalatok a szállítással kapcsolatban? Szállítási időre gondolok.
2018. ápr. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Wish=gagyi kínsi fos
2018. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Gagyi ráadásul nem is tudod mi van benne, a legmocskosabb legundorítóbb kínai gyárakban készülnek ezek, azért is olcsó
2018. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kínai sminkterméket nem rendelnék, mert azért abban nem tudnék megbízni és elég érzékeny is a bőröm, nagyon nem mindegy, hogy mit használok rá. Valamint szerintem azért ezzel másnak is érdemes óvatosabbnak lennie...


Az ecsetkészlet és a táska pedig szerintem attól függ...Azért ez is változó, szerintem kb. az itthoni kínai üzletekben kapható minőségre kell gondolni, itt is vannak nagyon gáz, nagyon csúnya, nagyon gagyi cuccok és azért van olyan is, ami használható, szebb. Értelemszerűen nem kell tökéletes minőséget várni egyiktől sem. Én egyszer aliexpresszről rendeltem, nem volt kifejezetten gagyi, én sokkal rosszabbra számítottam, ugyanakkor picit több pénzért már itthon is veszek olyat, aminek jobb a minősége, puhább a szőre, használhatóbb. Ugyanakkor már volt, aki dicsérte a kínai ecseteit. Szerintem attól is függ, hogy konkrétan milyen termékről van szó. A táska pedig...hát tapasztalataim szerint átalában azért színben, anyagban, textúrában érhetnek meglepetések :) de ez is abszolút attól függ, hogy mit rendeltél. Javaslom, hogy olvasd el a hozzászólásokat, visszajelzéseket, sokan képet is küldenek, mert abból is sokat le lehet szűrni.


Én egyébként inkább olyan cuccokat rendelek ilyen oldalakról, amikkel kapcsolatban azért nem érhet nagy meglepetés és nem is túl drágák pl. töltők, telefontokok, bugyi, bizsu, jegyzetfüzet és ilyesmi apróságok. Ezekkel eddig nem volt semmi problémám.

2018. ápr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amit magadra kensz, az legyen minőségi. Az olcsó cuccok sok nem túl jó anyaggal vannak tömve. Ez alap...
2018. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ecset és táska ok, csak olvasd el mit veszel.

Sminket soha.

2018. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!