Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valódi szőr sminkecset készlet...

Nagykitty kérdése:

Valódi szőr sminkecset készletet hol tudnék rendelni 3000 ft. Alatt magyar sminkes webshopból?

Figyelt kérdés
Minimum 10 db-os készletre lenne szükségem, 3-4, esetleg 5 munkanapos kiszállítással alacsony postaköltséggel. Aki tud ilyen oldalt, annak nagyon nagyon megköszönném a segítségét!

2015. márc. 21. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Álmodj szépeket. 3000-ért max gagyi műszőr ecsetkészketet kapsz.
2015. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Hát maximum ha ecsetenként gondolod ezt az összeget. Ennyiért itthon még 10 darabos leggagyibb műanyag ecsetet se kapsz.

Ebayen kb ennyiért már vehetsz használható ecsetkészletet, csak lassabb a kiszállítás és nem valódi szőr.

Ha tartod az igényeidet, akkor dobj a végére még egy nullát.

2015. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igazi szőrt tényleg nem fogsz kapni 3000 ft-ért. de vannak nagyon jó szintetikus szőrű ecsetek is, sőt van olyan cucc, amit jobban vesznek fel, mint az igazi szőrök.
2015. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a Make Up Plaza webáruházban szoktam vásárolni. Szerintem náluk van a legnagyobb választék és a legjobb árak. Meg értenek is hozzá, mert mindig jók a termékleírások. Egyszer fel is hívtam őket és meglepően sok új dolgot számomra ismeretlen dolgot mondtak, amit később hasznosítani tudtam.


1 munkanapos a szállításuk és 500 ft körül van a legolcsóbb szállítási díjuk. ennél jobbat én még nem találtam.

2015. jún. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Növessz szőrt, az is jó lesz, vagy a hajadból (én ez utóbbiból csináltam-bármennyire meglepő és jobb lett mint a drága vackok) nuni szőrrel is próbálkozhatsz de csak ha egyenes a szőr, ha bugris akkor nem tudod majd használni.
2015. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Álom, álom édes álom. Valódi szőr ecset darabja is drágább 3000 ft-nál. De egyébként se használj valódi szőrt, teljesen jó szintetikus ecsetek is léteznek, pl az ecotools, nem horror áron, jó minőségű, természetbarát ecsetek
2015. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ritkán használok természetes ecseteket, mert sok sminktermék szerintem szintetikus szállal jobban felveszi a festéket és ráteszi a bőrre. De satírozáshoz természetes szálút használok pl. a Coastal Scents 250-es ecsetét. ezt imádom! Nagyon jó minőségű és abszolút megéri az árát.
2015. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!