Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing ami nem az arcon van...

Piercing ami nem az arcon van és könnyű kiszúrni? Otthon szeretném szúrnii

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Magadnak, úgy hogy nem értesz hozzá? Nem ajánlanám...
2018. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én szúrnám csak nem piercingesnél de puercer volt a srác
2018. ápr. 12. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon profi piercer, akinél az az első szempont, hogy könnyű legyen szúrni. Ha komolyan gondolod, hogy piercinget szeretnél, és nem csak valami tini divat miatt, valószínűleg sok évig fogod nézegetni, tehát nem mindegy hogy sikerül. Menj el egy rendes szalonba! Ott tuti hozzáértő csinálja, rendesen fertőtlenít, és oda szúrathatod, ahova tetszik, nem pedig ahova a nagyon tapasztalt piercer haverodnak sikerül.
2018. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!!
2018. ápr. 15. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Azt csak a piercer tudja, hogy neki mi a könnyű, de ne ez alapján dönts. Ha nem tudja megcsinálni, amit kérsz, akkor nézz másik után. Egyébként én se profinál szúrattam, olcsóbb volt így. Annyira nagyon elrontani nem lehet...
2018. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!