Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sminkeket könnyű leszedni...

A sminkeket könnyű leszedni és minden nap le kell, és teljesen full újra kell kezdeni elölről az egészet, ha másnap is ki akarunk lenni sminkelve?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam eddig kisminkelve, nem mostam le, csak lekopott. De láttam, hogy van ilyen sminklemosó gél. És az akkor teljesen bőrbarát, ugye? És a szemsminkeket mint szemfesték, szemceruza/ tus , azokat is könnyű lemosni vele, és minden nap le kell teljesen? Amúgy úgy tervezem, hogy szemöldökceruzát, tust-vagy szemceruzát, és rúzst használnék. És a tus meg a szemceruza alá kell mindenképpen krémes alapozás? Vagy az elhagyható, és mindegy, hogy van-e?


Előre is köszönöm:) Ja amúgy nem tini vagyok már, annál a két alkalomnál is másvalaki sminkelt ki a saját cuccaival, szóval nekem még nem voltak ilyenek.



2018. jan. 14. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden nap le kell mosni.

Több oka is van, hogy miért, de legfőképp azért, mert ha mindig van rajtad smink, akkor jönnek a bőrhibák, pattanások.

2018. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy is, illene reggel/este arcot mosni, akkor lejött volna.
2018. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Kétszer voltam eddig kisminkelve, nem mostam le, csak lekopott."

Te nem mosol naponta arcot? Igazán igényes lehetsz. Na meg a sminked is milyen nagyszerűen nézhetett ki másnap. :D

2018. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De, de amúgy a zuhanyrózsával leöblíteni szoktam. Akkor lehet, hogy akkor azért nem jött le, és maradt még ott a szemceruza vonala 2 napig? Utána lejött. De amúgy pl egy körömlakk is, hogyha nem használsz semmi lemosót, az is darabokban, több nap alatt kopik le. Köszönöm az eddigieket:)
2018. jan. 14. 20:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, basszus, de a körmöd nem bőr. Mellesleg azt is baromi igénytelen lekopni hagyni.


Arclemosót használj. És hidratálót. Ez az abszolút minimum.

2018. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja meg pl csókálló rúzs is van, az meg pl első körben szerintem szétmaszatolódik első körben, hogyha vízzel próbálnám dörgölni. De aztán persze egy idő után biztosan lejön. De direkt tartósak ezek, gondolom, hogy ne lehessen szétkenni őket egy mozdulattal.
2018. jan. 14. 20:03
 7/20 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem volt egy ilyen eset, hogy nem akartam hagyni, csak nem tudtam, anyámnak van-e ilyen acetonja, gondoltam, hogy tuti nincs, mert úgyse lakkozza a körmét, de aztán kiderült, hogy van neki. :)

Köszi,mentek a zöldek az eddigiekre!:)

2018. jan. 14. 20:05
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj vissza ahhoz az emberhez, aki kisminkelt, hogy magyarázza el a dolgokat.
2018. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szóval amúgy nem tudom,mennyire jönnek le egy kiadós arcdörgöléssel ezek a dolgok. Nincs vele tapasztalatom. Ja amúgy az is évekkel ezelőtt volt már az a két kisminkelés, és amúgy ilyen szempillafesték-cucc is volt rajtam használva, az is több napig úgy maradt, hogy nem kezdtem el kimondottan dörgölni. Én nem tudtam ezeket.
2018. jan. 14. 20:08
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát, nemtom:) Amúgy már évek óta nem láttam egyiküket se. :) Két külön személy volt. De amúgy ki tudom én már ezeket egyedül is gyakorolni, csak 1-2 dologra azért gondoltam rákérdezek:)
2018. jan. 14. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!