Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az eddigi legjobb...

Melyik az eddigi legjobb alapozó amit használtatok?

Figyelt kérdés
Az én bőröm sajnos nagyon problémás és világos, így egy erősebb fedésű alapozó kéne. Viszont mivel itt van hamarosan a nyár így a legideálisabb ha extra erős tartású is lenne és nem folyna le kb az arcomról. Ki milyet tud erre ajánlani?

2018. ápr. 15. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a rimmel lasting alapozók nagyon beváltak, nem tudom, neked milyen problémáid vannak, nekem zsíros bőröm van, alatta is szépen"levegőzik", nem lesz pattanásos, tartós, nagyon jól fed (igaz, kicsit fog), ha jó púdert teszek rá, akkor elég sokáig matt is marad. Nyáron is ezt használom, nem kenődik nekem.
2018. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Catrice HD Liquid Coverage alapozó vált be a legjobban,pedig először nem szerettem.
2018. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Loreal mousse hab állagú. Igaz nem olcsó de jól fed nem fényes tartós.
2018. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Yves Rocher alapozók
2018. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Bourjois healthy mix alapozó a kedvencem. Zsíros bőrőm van emiatt féltem megvenni de nagyon szép egy kis púderrel.

Előtte egyébként a Catrice All Matt Plus volt a kedvencem csak az oxidálódik és úgy a legvilágosabb szín is sötét volt.

2018. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Koh Gen Do Aqua foundation.
2018. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!