Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek Budapesten melyik...

Szerintetek Budapesten melyik MAC üzlet a legjobb? Eladó szempontjából kérdezem, mert nekem szükségem lenne egy termékekhez Jól értő eladóra. Szeretném, ha végre a megfelelő színű alapozót kapnám meg és nem fog érni otthon csalódás.

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 09:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne még, hogy ha csak alapozót szeretnék vásárolni, akkor is ki kell fizetnem a 15000 forintos 10-15 perces smink árát? Mert ugyebár nincs szükségem teljes sminkre, csak a színt kipróbálnánk az arcomon.
2017. nov. 14. 09:40
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak az Arénás MACban jártam, de azt semmiképp sem ajánlom. Lehet én fogtam ki ennyiszer rossz eladót, de pl. mikor kértem h próbáljam már ki a rúzst alig akarta engedni, és mikor a segítségét kértem h a 3 közül melyik áll jobban, dönteni sem tudott. Csak oda járok, mert az van kozzám a legközelebb, de akárhányszor bemegyek köszönni sem tudnak, és azt sem kérdik meg miben segíthetnek :/ Egyébként nem vagyok igénytelen se semmi, mielőbb valaki ezzel jönne :)
2017. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egyébként az arénás macre az összes barátnőm panaszkodik
2017. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Huh, nem semmi! :( Sajnálom, hogy ez történt veled.Barátnőid járnak máshova is vásárolni? Van még a Váci úton, Mammut2-ben, Westendben is azt hiszem boltjuk. Sajna ezekről sem tudok semmit. 10.000 forint körül mozog a Fix Fluid ára, tehát nem valami olcsó. Mivel nem használtam még sosem, nem is akarok keresgélni a sok árnyalat között, tuti elszúrnám a színválasztást, ezért lenne szükségem egy normális eladóra.Idáig drogériás alapozókat vásároltam, de nem voltam megelégedve sem a minőségükkel sem pedig a szegényes színválasztékkal.
2017. nov. 14. 18:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Váci utin sem túl kedvesek az eladók, elég sznobosak, viszont ők képben vannak, mert ugye a legtöbb tehetős ember abban az üzletben vásárol, így muszáj nekik, meg az azthiszem, nagyobb is mint az arénás. Egyébként javaslom a youtubos videokat, én pl netről rendeltem rúzst a hivatalos webshopról, úgy h előtte videókat nézegett és megnéztem az adott rúzst h áll másnak, milyen felkenve. ami még jó, ha instagrammon rákeresel pl hastag mac(ruzsnev/alapozónév bármi) és ad ki találatot :) nyilván az alapozó más tészta, de tudsz viszonyítani
2017. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja, és még annyi, ha csak felkenik nem kell fizetned!! de ált nem kenik fel az alapozót sem, csak húzol a kézfejedre egy csíkot, vagy az arcodra, legalábbis az arénában így ment mikor voltam
2017. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Szomorúan olvasom, hogy a Váci úti sem valami bíztató :(. Annak viszont örülök, hogy pluszban nem kell fizetnem érte, ha csak tesztelik a bőrömön a színt. Nem is tudom melyik üzletbe menjek, attól tartok otthon csalódás érne az első próba után. Douglasban is kapható mac tudtommal, oda szoktatok járni?
2017. nov. 14. 19:06
 8/14 anonim ***** válasza:
igen, szoktam, azt hiszem ott is sminkelnek, bar abban nem vagyok biztos. oszinten szolva nekem ezek az uzletek csalodasok felkeszultseg es hozzaallas tekinteteben, ezert is preferalom inkabb az online vasarlast, halistennek mert a douglasbol es a macbol is lehet rendelni. egy douglas volt egyebkent azthiszem azis vaci uti ahol ugy neztek az emberre mint egy ufora, mikor meglattak a taskam es ruham markajat egybol mashogy viszonyultak. azthiszem azis a vaci ut kornyeken volt, igaz ott par eve jartam utoljara.
2017. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyebkent elado hozzaallas teren egyik sem olyan, mint pl gy europai uzletben vagy mondjuk a mom parkos uzletek eladoi. errol jut eszembe, talan a mom parkban is van douglas, probalkozz ott, a mom park kapcsan csak pozitivat tudok irni, ott akarmelyik uzletb betevedek az eladok mosolyogva fogadnak - latszik h buda. nezz korul ott! :)
2017. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
erdemes lehet azt is megcsinalnod, h besetalsz 2-3 mac uzletbe csak ugy mintha nezelodnel. ha latod h baratsagosak az eladok es mennek utanad hmiben segithetnek, vagy felajanljak a probasminket erdemes akkor ott beprobalkozni :)
2017. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!