Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék a nyelvembe piercing...

Szeretnék a nyelvembe piercinget, hogy megy? Egyáltalán lebénítják, és ugye utána majd nem fog bekékülni, ilyesmi, és az lehet, h rossz helyre szúrják? j?

Figyelt kérdés
Készítsetek föl!thx.
2008. okt. 29. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szija!

1 éve van a nyelvemben!

A menete ez volt:bementem.Elmondtam,h szeretnék pc-t.Aazt mondta üljek le.Leültem.Lefújta lidokainnal(2-szer is mert paráztam..:D)Aztán felül bejelölte filccel egy kis ponttal h hol szúrja át,megkérdezte jó e,mondtam h igen.kihúzta a nyelvem,ilyen kis csipes szerűséggel,aminek a közepe lyukas volt.Az a lyuk,pontosan a kis filccel bejelölt pontnál volt.Alulró átszúrta,majd a tűt kihúzta és ugye alapból a tűn van a pc szára.(Az a kb 5mp nagyon fájt!Mondjuk,nekem ott középen megakadt valamin,és csavarva szúrta tovább:S)Akkor utána rácsavarta a golyókat.Ez sem volt kellemes.Utána úgy 15 percig vérzett,és 2 napig fel volt dagadva.Tejes dolgokat tilos enni ilynekor.Habár én kb 1 hétig alig bírtam nyelni/rágni/beszélni.

De mostmár minden szupííí!

A rosszhelyre szúrással kapcsolatban..Szalonban,elenyészően pici az esélye,h nem megfelelő helyre szúrják.Elvileg,az a jó,h:Van alul a 2 kék ér.És közöttük van 1 fehér hajszálvékony erecske.Na azt szúrják át.Ennyi.

2008. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1.válaszoló vagyok.Egy jó tanács a későbbiekben.Ha majd kicseréled,mindig nagyon jól csavard rá a golyókat,mert nagyon könnyen,főleg kajánál,lejön,és lenyeled.Én kb már vagy 10-szer lenyeltem-.-

Bajod nem lesz tőle,csakhát kinek van kedve/pénze havonta golyót/kockát stb.. venni?

Youtubon kerestem neked videókat.Bemásolok olyan linke(ke)t,ami a legjobban hasonlított az én szúrásomhoz: http://www.youtube.com/watch?v=oNpHkv4J5DM&NR=1

2008. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, én a szemhéj és szemöldök tetoválást kibírtam (igaz, majd bepisiltem a fájdalomtól), de a piercing se lehet rosszabb :))
2008. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszike mindenkinek nagyon köszönöm tényleg.Sokat jelent.De a szüleim nem tudnának róla,és ilyenkor nem fogják észrevenni,ugye?

ha pl.nem tok ebszélni?

:S

2008. okt. 29. 20:44
 5/8 A kérdező kommentje:
beszélni
2008. okt. 29. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg észrevennék, de akár az is lehet, hogy nem.
2008. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne a bizalmukat elveszíteni azzal,hogy most a tudtuk nélkül elmész..
2008. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. és 2. válazoló vagyok.Hát sajnos ezt nem tudjuk megmondani,de tapasztalatom szerint észrevehető az alábbi okokból:-Nembírsz normálisan enni

-Beszéded is megváltozik,én 2 napig pösze is voltam!

És még egy rövid sztori:Ülök órán.Felszólított a tanárnő h feleljek.(Szombaton csináltattam a pc-t,és hétfőn feleltem.)Rögtön kiszúrta a beszédemből h van pc-m...

2008. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!