Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Át szeretném szúrni az alsóajk...

Át szeretném szúrni az alsóajkam alatti részt, hogy piercinget tegyek bele. Tényleg lebénulhat örökre az arcom azon része, ha rossz helyre szúrok?

Figyelt kérdés

Szereztem branültűt, azzal akarom átszúrni, de egy osztálytársam azt mondta, hogy ha nem vigyázok, eltalálhatok egy ideget, és örökre lebénul az alsóajkam. Ez tényleg lehet?


Egyébként meg ha valaki tudna a házipiercinghez valami útmutatót/linket írni, azt megköszönném.


2011. máj. 31. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Háziállatról hallottam de Házipiercingről soha:D


Nem kell útmutató, fontos h megbízz magadban ezután kitapogatod az ajkadnál a szúrni kívánt részt, ha látsz sötétebb eret ne szúrd közvetlen át hanem mellette kicsivel.

2011. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Várnék azért további tippeket, véleményeket.

2011. máj. 31. 19:40
 3/4 anonim válasza:

(szerintem :))nehogy átszurd magadnak!!!!!!! egy az szerintem annyira nem érthetsz hozzá és télleg veszélyes lehet, azt nem tudom h lebénulhat-e hogy minden bajod lehet tőle az biztoss.. begyulladhat meg ilyenek....

ugyhogy szerintem keress fel eegy "szakembert" aki normálisan meg tudja neked csinálni, és higénikusan.. és sokkal kevesebb a kozkázat, meg szerintem annyira nem is lehet drága...

2011. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A tű steril, a piercing steril, a kezeet, arcomat lefertőtlenítem. Sterilitás kipipálva. A másik meg az, hogy a piercing 500 forint, a tű szinte ingyen volt, 500 forintból megvan így, amúgy meg több ezer forint is lehetne. Ezért döntöttem úgy, hogy magam csinálom. Begyulladni meg mindenki másnak is begyulladhat. Arra vagyok csak kíváncsi, hogy lebénulhatok-e (bár pár helyen fórumokon olvastam, hogy senki nem tapasztalt ilyet.


Továbbra is örömmel fogadnám az összefoglalót arról, hogy hogyan kellene házilag piercinget csinálni.

2011. máj. 31. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!