Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az normális, ha 12 évesen...

Az normális, ha 12 évesen minimálisan sminkelem magam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Minimális alatt azt értem: enyhe színű szájfény, néha alapozó
2018. máj. 3. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Te dolgod
2018. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem nem akkor a baj, de csak akkor, ha tényleg minimális.

Az alapozó helyett szerintem inkább használj korrektor, sokkal jobb :)


Én is 12 évesen kezdtem, viszont én csak szempillaspirállal, mái napig ki nem állom a szájfényeket.:)


N.

2018. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
minek kell már gyerekként bohócot csinálni magadból?
2018. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szép az arcbőröd akkor szerintem oké,de ha az,akkor csak ártasz vele.
2018. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó, akkor csak én jártam olyan suliba, hogy a 12 éveseknek is meg volt rajzolva a szemöldöke, meg ki volt húzva a szeme... fura is volt. :D A szájfény oké, de az alapozót szerintem hagyd, csak ártasz vele, és teljesen felesleges is. Max BB krémet, vagy CC krémet használj, ha esetleg sok a bőrhibád.

És még valami, ami szerintem nagyon fontos:

A volt osztálytársaim a kínaiban megvették a 300 Ft-os szempillaspirált, és kihullott a szempillájuk, meg volt amelyiknek begyulladt a szeme. Ezzel a példával arra szeretnék rámutatni, hogy sose vegyél ilyen olcsó kínai sminkcuccokat. Minimum Miss Sporty, Essence, Lovely vagy Catrice. Szóval minimum ezek a drogériás sminkek.

Alapozót pedig főleg ne vegyél ilyen olcsót, mert a jó minőségű is árt a bőrődnek, nemhogy ezek az kínai no name cuccok. A szájfényből is mindenképp jó minőségűt vegyél, mert mégiscsak a szádon van, és kitudja mit nyelsz be egész nap, ha 100 Ft volt, és nincs rajta összetevőlista. Oké, most lehet hogy ezt fölöslegesen írtam le neked, mert lehet hogy MAC cuccokat használsz, de ha esetleg mégsem, akkor remélem hallgatsz rám, és nem rontod el a bőrödet.

2018. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális, igen! De ne vidd még túlzásba. 15-16 évesen majd akár lehet már kicsit több mindent is használni!!!!
2018. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi baj. :) Ha jól lemosod az alapozót a nap végén, akkor semmit sem fog ártani a bőrödnek.
2018. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!