Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek segítene ha...

Szerintetek segítene ha felrakatnék gél lakkot?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta rágom a körmöm és most eldöntöttem hogy leszokok róla. De ez nem olyan egyszerű, mert neha ugy ragom hogy eszre se veszem. Szerintetek jó ötlet lenne hogy felrakassak gél lakkot hogy akkor ne tudjam rágni? Mert az a baj hogy azt hallottam hogy ettol nagyon elvekonyodik a korom meg puha lesz es nekem mar igy is nagyon konnyen torik a kormom

2018. máj. 5. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Én is így voltam vele, viszont én porcelán műkörmöt rakattam fel, és még arra a géllakkot. Azóta nem rágom, de ha csak géllakkot rakatsz, akkor tényleg elvékonyodik a köröm.
2018. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy vékonyodik el! Ha valami kontár, hozzá nem értő ember csinálja, akkor persze, elvékonyodik, de ha szakszerűen, megfelelő szakember(!) készíti, akkor nem fog sérülni a köröm!!!

Amúgy szerintem zselés vagy porcelán körmöt csináltass (ezekből is lehet picit, mintha a sajátod lenne), mert a gél lakk puha, így azzal együtt le tudod rágni a körmöd. Mondjuk nekem volt olyan vendégem aki az épített zselés körmöt is addig harapdálta, hogy sikerült lerágnia! 🙄🤦‍♀️

2018. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Jó lehet rá. Rakass elöször gel lakkot és ha azt is lerágod, akkor épített zselét kérj, azt nem lehet lerágni.
2018. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.. es az lenne meg a kerdes hogy ha nagyon nagyon rovid akkor is tudnak ra rakni? Mert probalom noveszteni es tenyleg kevesbe ragom csak nagyo vekony es toredezik lefele amint egy kicsit megnott
2018. máj. 7. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!