Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki használ köztetek Cien...

Ki használ köztetek Cien sminktermékeket?

Figyelt kérdés
Nekem évek óta van tőlük szempillafestékem és rúzsom, de volt tőlük régebben szájfényem meg szemhéjporom is. Kíváncsi vagyok, ki használ még ilyen termékeket?

2018. máj. 9. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy szempillaspirálom van, és egyszerűen imádom. Teljesen természetes hatást kelt, mégis látszik, hogy nagyobbak, dúsabbak a pilláim:)
2018. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is szeretem ennek a márkának a szempillaspirálját, már vagy 7 éve használom(és természetesen azért, mert be is vált :D:D). Meg a rúzsaik is jók, volt nekem tőlük rózsaszín, piros és bordó is(a többi szín sose tetszett, más márkáktól se). De a szemhéjpúdereik kissé csomósodnak, de azért elfogadhatóak valamennyire. A szájfényeik is elég jók, volt nekem tőlük "Magenta" és "Sugar Plum"(azok tetszettek színbe, de inkább rúzspárti vagyok, ezért nem kimondottan szerettem ezeket).


Szóval viszonylag jó márka, és még eléggé olcsó is!


Szerintetek is jobb minőségű a fekete csomagolású szempillaspiráljuk, mint a világoskék? Mert én a feketét bírom nagyon.

2018. máj. 11. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!