Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen drogériás sminktermékek...

Milyen drogériás sminktermékeket ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha valamilyen akció, leárazás, Glamour/Joy napok vannak, akkor mindig megragadom az alkalmat és jól bevásárolok magamnak. Ilyenkor mindig feltankolok az alap dolgokból és szeretek kipróbálni egy-két újdonságot is, ami nem létszükséglet ezért alapból nem biztos, hogy megvenném, de hajt a kíváncsiság és ilyenkor nem fogom vissza magam. A múltkor már bevásároltam, úgyhogy az alap dolgaim pl. alapozó, korrektor, púder, szempillaspriál bőven megvannak, így inkább olyasmik érdekelnének például, hogy szemhéjfesték, szemceruza, tus, rúzs, pirosító, bronzosító stb.
2017. nov. 6. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Lovelytól venném meg a rúzst, a k-lipset ajánlom, mindössze 1490 Ft, és tényleg nagyon jó. Elég nehéz 2000 Ft alatt jó matt rúzst találni, de ez ráadásul ajakcerkával tényleg tökéletes. A rúzs szépen pigmentált, tartós, nem ragad. Plusz, szerintem a színválaszték is nagyon jó.

Szemhéjfestéket is innen választanék (vagy esetleg rival de loop), mégpedig a palettájukat ajánlom (nekem a nude van meg), 800 Ft-ért nyilván nem egy MAC minőség, közepesen pigmentáltak, egy napot simán kibírnak tehát mondhatni tartósak, jól kihasználhatók a színek, hétköznapi, alkalmi sminket is lehet belőle készíteni.

Pirosítót és bronzosítót nem használok, de a barátnőim a Catrice termékeit mondták.

Szemceruza nekem Max Factor (Kohl Pencil fekete) van, imádom. A vízvonalamra használom, puha, könnyen lehet vele dolgozni és elég tartós.

2017. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami így hirtelen eszembe jut drogériásból, és nekem bevált. Bár kérdés, ezekre van-e kupon, mert nem vagyok benne ennyire otthon.


Szemfesték:

- Essence Eye&Face paletta


Szemceruza:

- Essence Extreme Lasting szemceruza


Tus:

- nem tudom, az Essence Dip Eyeliner kapható-e még, de nekem eddig ez vált be a legjobban


Rúzs:

- Rimmel Kate Moss-osok (én a pirosakat arany csomagolásban próbáltam mostanában)

- Catrice Ultimate Colour rúzsok

- az új Essence Ultra Last Instant Colour rúzsok is nagyon jók


Pirosító:

- Misslyn pirosítók (ezt Müllerben lehet kapni)

2017. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a catrice alapozókkal nagyon meg vagyok,szempillaspiral pedig valamelyik maybelinne
2017. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!