Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani (strandra)...

Tudnátok ajánlani (strandra) vízálló spf-es alapozókat/bb krémeket?

Figyelt kérdés
Ha lehet/van olyan 5000 ft alatt... Köszi előre is :)

2018. máj. 16. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az SPF a fényvédelem erősségét jelenti, de attól még nem lesz vízálló. És én abszolút nem is ismerek vízálló alapozót. A másik meg hogy abszolút nem jó az arcbőrödnek, hogy napozás közben valami van az arcodon, csodaszép, amikor az izzadságtól elkezd gyöngyözni a fejeden az alapozó, azt meg, hogy a vízben ne folyjon le, semmi sem tudja meggátolni.
2018. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oda nézz, találtam egyet: [link]


Habár én nem vagyok teljesen biztos a hatásában...

2018. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Bocsi elfelejtettem vesszőt tenni a vízálló és spf szó közé, tudom hogy nem ugyan az, csak hogy mindkettő legyen.:)

Van rendes alapozóm is de tudom hogy az tenyleg nem szép strandra, viszont olvastam hogy van kulon alapozó rá ami elvileg nem lesz csunya.


Csak eleg sok a borhibam meg pattanásom, eléggé elveszi az ember önbizalmát, szval nem tudom meg strandon mit csinaljak vele...


#2 köszi, ezt lehet kipróbálom :)

2018. máj. 16. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!